`
شمانیوز
شما نیوز

کاظم نوربخش

عکس پربازدید سلمان نون خ و دخترش غوغا کرد | عکس دختر بانمک کاظم نوربخش همه را شوکه کرد

کاظم نوربخش بازیگر محبوب نقش سلمان در سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی، عکس از خود به همراه دختر بانمکش را منتشر کرد.

عکس پربازدید سلمان نون خ و دخترش غوغا کرد | عکس دختر بانمک کاظم نوربخش همه را شوکه کرد

کاظم نوربخش در مهر ۱۳۵۵ ه‍.ش زاده شده‌است. دیپلم ادبیات دارد. کاظم نوربخش در سال ۱۳۸۲ وقتی ۲۷ ساله بود ازدواج کرد که ثمرهٔ این زندگی دو دختر بنام نازنین‌زهرا زادهٔ ۱۳۹۰ و نازنین‌زینب زاده ۱۳۸۵ می‌باشد. کاظم نوربخشدر شهر بیجار استان کردستان به دنیا آمد و از سال ۱۳۶۷ وقتی تنها ۱۲ سال داشت از تئاتر مدرسه آغاز کرد و در همین سال در جشنوارهٔ دانش‌آموزی نفر اول شد.سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی است که برای اولین بار در نوروز سال 98 از شبکه یک سیما پخش شد.به دلیل استقبال مخاطبان فصل دوم این سریال هم در شرایط کرونا ساخته شد اما تصویربرداری ادامه سریال به دلیل شیوع بیماری متوقف گردید و در 1399 به روی آنتن رفت.فصل سوم سریال نون خ3 نیز همچون دو فصل قبل با استقبال زیادی مواجه شد و در سال 1400 مهمان مخاطبان تلویزیون شد.

کاظم نوربخش

در ادامهٔ فعالیت‌های هنری خود سال ۹۰ تا ۹۱ به مدت یکسال در تهران زیر نظر استاد پرویز برید دورهٔ خلاقیت و بداهه‌پردازی در تئاتر را طی کرد.

کاظم نوربخش

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها