`
شمانیوز
شما نیوز

اخبار اجتماعی

چگونه ساده اما شیک شویم! | با این ترفند عید امسال بترکون

بسیاری بر این باورند که اگر لباس گران قیمت بخرند قطعا فردی خوش پوش و خوش استایل و شیک پوشی ان. ولی دقیقا بر عکس است مهمترین نکته ی مهم که باعث میشود فرد را جذاب تر نشان دهد ساده بودن است .

چگونه ساده اما شیک شویم! | با این ترفند عید امسال بترکون

یکی از عواملی که باعث جذابیت  افراد می شود پوشش ساده است که میتوان با رعایت چند نکته خوش استایل و فرد شیک پوشی شد.  نکته مهم این است که باید در پوشیدن لباس های رنگارنگ محدودیت ایجاد کرد زیرا که جذابیت را از دست میدهد. و مهمترین نکته این است که انتخاب هر نوع لباسی علاوه بر اینکه بتواند یک پوشش ساده را به شما بدهد،  میتواند نگاه افراد را به شما جذب کند.

ساده لباس پوشیدن

اندازه، نوع و رنگ پیراهنی که انتخاب می کنید بسیار مهم است.سعی کنید از رنگ های شاد استفاده کنید. اگر اجازه دارید، شلوار جین بپوشید.اما به هر حال به پاچه های شلوار و نوع ایستادن آن در بدن خود دقت داشته باشید. کفش خیلی به چشم می آید. در انتخاب طرح و مدل آن دقت کنید.سعی کنید کفشی بخرید که ترکیبی از چند رنگ باشد و نه اینکه تمام کفش به یک رنگ باشد. یک گردنبند یا گوشواره ساده، لباس شما را تکمیل می کند.اگر اهل این لوازم تزیینی نیستید، دستبند را امتحان کنید.

شیک پوشی با لباس‌های ساده

گاهی ژاکت یا بافتنی بپوشید. علاوه بر زیبایی و شیک بودن، بدن شما را در زمستان گرم خواهند کرد.اگر می خواهید خیلی دخترانه به نظر برسید، قرمز روشن و یا صورتی برایتان بهتر است.برای تابستان لباس های گشاد بپوشیدصندل بپوشید.علاوه بر زیبایی، به خنک شدن پاها کمک می کنندشلوارهای کتان بپوشید.هم زیبا هستند و هم خنک عینک آفتابی بزنید تا هم زیبا به نظر برسید و هم از چشمان خود محافظت کرده باشید

آنچه خودتان دوست دارید بپوشید

نکات و هشدارهاهمیشه لازم نیست روی مد لباس بپوشید.اگر همیشه این کار را انجام دهید، دیگر زیاد به چشم نخواهید آمدقوانین شهری و پوشش در مدرسه را رعایت کنید مهم این است که خودتان باشید.شیک بودن این است که آنچه که خودتان دوست دارید بپوشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها