شمانیوز
شما نیوز

وضعیت ترافیکی جاده

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور | برخی از محورها مسدود شد

وضعیت ترافیکی جاده همواره مسئله ای بوده است که باید به آن توجه شود.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور | برخی از محورها مسدود شد

وضعیت ترافیکی جاده  همواره مسئله ای بوده است که باید به آن توجه شود. اغلب وقتی در کشور بارش باران رخ می دهد وضعیت ترافیکی جاده ها به شدت بد می شود. و وضعیت ترافیکی جاده به حدی می‌رسد که برخی از جاده ها مسدود می شود.  وضعیت ترافیکی جاده   در هنگام سفر یا رانندگی باید جدی گرفته شود. در ادامه جزییات آخرین وضعیت ترافیکی جاده را می خوانید: 

در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.همچنین محورهای چالوس، هراز، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت دارای بارش باران و محور فیروزکوه فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

برپایه این گزارش، در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک ترافیک سنگین است.

همچنین در برخی از محورهای استان‌های اصفهان، البرز، تهران، خوزستان، زنجان، قزوین، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه و یزد، بارش باران گزارش شده است.

این گزارش می‌افزاید: محور قدیم خرم آباد- پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد- پل زال و محور خرم آباد- کوهدشت انجام می‌شود.

محورهای لاسم- ارجمند، وازک- بلده، سی سخت- پادنا، هشتگرد- طالقان و گنجنامه – تویسرکان نیز مسدود هستند.

کاهش ۱۶ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع که به آن اشاره شد مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

اطلاعات دریافتی از تردد شمار فعال در محورهای برون شهری حاکی از این است که در شبانه روز گذشته، نسبت به روز قبل ۱۶ درصد کاهش یافته است.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۱ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های ۴ الی ۵ انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان