شمانیوز
شما نیوز

بهرام افشاری

همسر بهرام افشاری کیست؟ | عکس دردسر ساز برای بهرام افشاری

با اکران فیلم فسیل خیلی از مخاطمان درباره زندگی بهرام افشاری سوال پرسیده بودند. بهرام افشاری بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1366 در شهر همدان می باشد و هم اکنون 32 سال سن دارد و تا کنون ازدواج نکرده است.

همسر  بهرام افشاری کیست؟  | عکس دردسر ساز برای بهرام افشاری

با اکران فیلم فسیل خیلی از مخاطمان درباره زندگی  بهرام افشاری سوال پرسیده بودند. بهرام افشاری  بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1366 در شهر همدان می باشد و هم اکنون 32 سال سن دارد و تا کنون ازدواج نکرده است و عکس منتشر شده در فضای مجازی درست نیست. بهرام افشاری قد بلندترین بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهرام افشاری با بازی در  سریال پایتخت 5 در نفش بهتاش به محبوبیت بالایی دست یافت و می توان گفت حضورش در این سریال سکوی پرتاب او گردید و به خوبی شناخته شد.بهرام افشاری با حضور در برنامه مهمونی ایرج طهماسب از پشت پرده طلاقش گفت.

 بهرام افشاری

پیک موتوری

ال 1390 با هدیه نقدی جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره به میدان گمرک رفتم و موتور خریدم و تا مدت ها پیک موتور بودم تا خرج خودم را در بیاورم.

در جلوی دوربین

بعد از تئاتر در خرداد سال 1392 وقتی 26 ساله بود تجربه کوتاهی را در فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان در سینما به دست آورد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۹ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied