`
شمانیوز
شما نیوز

سایه افضلی

عکس سایه افضلی زیبا‌ترین بازیگر ایران بعد از تغییر جنسیت | این عکس سایه افضلی را هیچ کس ندیده

سایه افضلی اکنون بعنوان یک دختر خود را می شناسد، سایه افضلی عمل تغییر جنسیت را انجام داد چون درونش تمایل داشت دختر باشد تا پسر. درباره زندگی این ترنس ایرانی برای شما مطلب جالب توجهی آورده ایم.

عکس سایه افضلی زیبا‌ترین بازیگر ایران بعد از تغییر جنسیت | این عکس  سایه افضلی را هیچ کس ندیده

سایه افضلی متولد 11 اردیبهشت 1364 در اصفهان، یک هنرمند است. سایه افضلی که در ابتدا پسر بوده است با عمل تغییر جنسیت ، دختر میشود و ازدواج میکند. پس از مدتی عکس های دوران پسر بودن ایشان را در فضای مجازی منتشر کردند و باعث از بین رفتن زندگی سایه افضلی و جدایی از همسرش...آشنایی با زندگی پر رمز شد. سایه افضلی اکنون بعنوان یک دختر خود را می شناسد،  سایه افضلی عمل تغییر جنسیت را انجام داد چون درونش تمایل داشت دختر باشد تا پسر. درباره زندگی این ترنس ایرانی برای شما مطلب جالب توجهی آورده ایم.

سایه افضلی

فقط چند نفر میدانستند که عمل تغییر جنسیت انجام داده و از قالب مرد بــه جسم زن رسیده است اما ناگهان فضای مجازی همه چیز را بــهم ریخت.

عکس های یک پسر جوان بــه نام «شایان» کنار عکس هایش همراه با جمله «او یک پسر بود» قرار گرفت و ماجرا حتی بــه گوش خانواده همسرش هم رسید. با «سایه افضلی» که این روزها با فعالیت در فضای مجازی خداحافظی کرده است. 

سایه افضلی

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • نویدو

    ماشاالله به آقا رضا صادقی با دخترهای نازش

  • ناشناس

    پسر بود خوشگل تر بود

  • ناشناس

    گذشته هرکسی به خودش ربط داره.بنظر من شوهرش مرد نیست...که بخاطر گذشته کسی که خدا براش مقدر کرده زندگی اون فرد رو خراب کنه...هرچند چهره واقعی شوهرش رو شد