شمانیوز
شما نیوز

گرشا رضایی

جزئیات جدید از حمله قمه‌دارها به کنسرت گرشا رضایی

جزئیات جدید از حمله قمه‌دارها به کنسرت گرشا رضایی

امیرحسین حمیدی مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری آوای آرشه کرمان به عنوان متولی برگزاری کنسرت گرشا رضایی در سیرجان توضیح داد: حین اجرای سانس دوم کنسرت که حدود ساعت ۲۳ شب گذشته در سیرجان در حال برگزاری بود ۲ نفر با چهره های پوشیده و حمل قمه و سلاح سرد، قصد ورود به سالن برگزاری کنسرت را داشتند که از ورودشان جلوگیری می شود.

گرشا رضایی با انتشار یک استوری اینستاگرامش را بروز کرد.گرشا رضایی خواننده و اهنگ ساز محبوب می  باشد که تسلط بسیار برای نواختن اکثر سازهای موسیقی دارد و مدتی به تدریس موسیقی مشغول بوده و اکنون از خواننده های کاربلد می باشد. گرشا رضایی خواننده سبک پاپ، نوازنده و آهنگساز متولد 22 اردیبهشت سال 1363 در شهر ازنا در استان لرستان است و اصلاتا لر است. گرشا رضایی اکثر سایت ها را می نوازد و مدتی موسیقی هم آموزش داده است.

از سیرجان خبر می‌رسد افراد ناشناس، شامگاه جمعه با حمله به کنسرت گرشا رضایی ضمن ایجاد رعب و وحشت و وارد کردن خسارت، ۲ نفر را مجروح کرده‌اند. بیشتر  گفته شده تعدادی از افراد ناشناس با قمه و چاقو به سالن سینما قدس سیرجان که کنسرت گرشا رضایی در آنجا در حال برگزاری بود، حمله کردند و ضمن ایجاد رعب و وحشت، شیشه های سالن کنسرت را شکستند.

گزارش شده این افراد که قصد ورود به سالن کنسرت را داشتند با ممانعت عوامل حراست قادر به ورود به سالن کنسرت نشدند و ۲ نفر از عوامل اجرایی را مضروب و مجروح شدند.

منابع محلی گفته اند، گرشا رضایی و گروهش با اتوبوس و به سلامت از محل کنسرت خارج شدند.

در این زمینه مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری آوای آرشه کرمان به عنوان متولی برگزاری کنسرت توضیح داد: حین اجرای سانس دوم کنسرت که حدود ساعت ۲۳ شب گذشته در سیرجان در حال برگزاری بود ۲ نفر با چهره های پوشیده و حمل قمه و سلاح سرد، قصد ورود به سالن برگزاری کنسرت را داشتند که از ورودشان جلوگیری می شود.

امیرحسین حمیدی که با ایرنا گفت و گو می کرد ادامه داد: این افراد بدو ورود، اقدام به شکستن شیشه های محل برگزاری کنسرت و سالن ورودی می کنند که پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان و پرسنل موسسه آوای آرشه مانع ورود این افراد به سالن برگزاری کنسرت شدند.

وی اظهار داشت: در حین مقابله با مهاجمان، یک نفر از پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان و یک نفر از پرسنل این موسسه به دلیل مقابله با این افراد از ناحیه کمر زخمی شدند.

مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری آوای آرشه کرمان گفت: افراد مهاجم بعد از ناامید شدن از ورود به سالن کنسرت با یک خودرو بدون پلاک که توسط یک راننده در بیرون از محل برگزاری کنسرت متوقف بوده، متواری شدند.

وی با بیان اینکه به دلیل مداخله پرسنل ارشاد اسلامی و این موسسه، شرکت کنندگان و خواننده متوجه درگیری های خارج سالن برگزاری نشدند، کنسرت ادامه پیدا کرد و خللی در اجرای این برنامه ایجاد نشده است.

حمیدی با بیان اینکه جراحت این ۲ نفر جدی نیست گفت: این افراد بعد از پایان ماجرا به بیمارستان مراجعه کردند و به دلیل سطحی بودن جراحات از بیمارستان مرخص شدند.

وی با بیان اینکه هنوز چرایی هجوم این ۲ فرد ناشناس به محل برگزاری کنسرت گرشا رضایی مشخص نیست گفت: آنچه واضح است این افراد اراذل و اوباش بوده اند و نمی توان در مورد چرایی این ماجرا فعلا و تا بررسی متولیان گمانه دقیقی داشت.

مدیرعامل شرکت فرهنگی هنری آوای آرشه کرمان اظهار داشت: پلیس در حال پیگیری ماجرا و دستگیری این افراد است و با توجه به دوربین هایی که در محل و اطراف منطقه برگزاری کنسرت وجود داشته بزودی این افراد شناسایی و دستگیر خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی