شمانیوز
شما نیوز

الناز شاکردوست | خواهر النازشاکردوست

خواهر الناز شاکردوست در کربلا دیده شد | عکس خواهر الناز شاکر دوست در کربلا غوغا کرد

عکسی از خواهر الناز شاکردوست را در کربلا مشاهده می کنید.

خواهر الناز شاکردوست  در کربلا دیده شد | عکس خواهر الناز شاکر دوست در کربلا غوغا کرد

الناز شاکردوست بازیگر سینما است. الناز شاکردوست متولد سال 163 است. الناز شاکردوست سانس رشته نمایش و طراحی صحنه دارد. پدر الناز شاکردوست تاجر ابزار آلات صنعتی می باشد. خانم الناز شاکر دوست با بازی در فیلم دوخواهر به شهرت رسید. در ادامه عکسی از خواهر الناز شاکردوست را مشاهده می کنید: 

الناز شاکردوست

حواشی الناز شاکر دوست 

عجیب ترین نکته در زندگی الناز شاکردوست دوست صمیمی اوست. بله دوست صمیمی او گوهر خیر اندیش است که حداقل 30 سال از او بزرگتر است. الناز شاکردوست به طور اتفاقی وارد سینما شد. به گفته کیومرث پوراحمد وقتی دنبال یک بازیگر حدودا 20 ساله میگشته که الناز رو دیده و از بازی وی که در ان موقع در تئاتر بازی می کرده خوشش امده و او را در فیلم گل یخ به عنوان بازیگر نقش اول بازی داده است.

الناز شاکردوست

بازی های مختلف و نقش های مختلف که از الناز شاکردوست دیدیم او را یک بازیگر باهوش و با استعداد معرفی کرده است. بازی های متفاوت نظیر یک دختر پولدار در عروس فراری ... یک دختر شل و ول در مجردها(واقعا فوق العاده بود).. یک دختر نسل سومی در چه کسی امیر را کشت (بازی او در این فیلم عالی بود..بسیار بهتر از نیکی کریمی . مهناز افشار و...) و بازی بسیار زیبای الناز شاکردوست در فیلم بی وفا (به عنوان یک دختر پایین خیابونی که عمرا هیچ بازیگری نمی توانست این نقش را به این خوبی بازی کند). در این سه سال و تا سن 22 سالگی بازی در 11 فیلم یک آمار فوق العاده برای یک بازیگر است. منتقدین بسیاری از همان اول از بازی الناز شاکردوست تعریف کرده اند. حتی هنرمندانی مانند مرحوم منوچهر نوذری از بازی وی تعریف کرده اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان