شمانیوز
شما نیوز

آناهیتا همتی | حواشی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی همچنان در حال گشت و گذار با همسرش | عاشقانه آناهیتا همتی و همسرش تمامی ندارد

 آناهیتا همتی همچنان در حال گشت و گذار با همسرش | عاشقانه  آناهیتا همتی و همسرش تمامی ندارد

عکسی از خوشگذرانی آناهیتا همتی و همسرش را در ادامه مشاهده می‌کنید.

عکسی از آناهیتا همتی وهمسرش به تازگی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید.  آناهیتا همتی بازیگر سینما و تلویزیون است. آناهیتا همتی 50 ساله ست. آناهیتا همتی بیشتر با نقش های کمدی شناخته می شود. آناهیتا همتی دیپلم رشته علوم تجربی دارد.آناهیتا همتی با سریال خانه به دوش به محبوبیت رسید. او به شدت به طبعت گردی و دوچرخه سواری علاق دارد. دوستان خانم همتی امروز در استوری اینستاگرامشان ازدواجش را تبریک گفتند.

 آناهیتا همتی

پیش‌تر تصور می‌شد آناهیتا همتی تاکنون ازدواج نکرده است، اما او در شهریور سال گذشته برای نخستین بار از ماجرای ازدواجش با مردی فیلیپنی گفت.

او در صفحه‌ی اینستاگرامش عکس‌هایی قدیمی از خود در کنار همسر فیلیپینی سابقش منتشر کرد و از درگذشت او خبر داد.

بر اساس آنچه در متن پست اینستاگرام همتی آمده بود، این مرد فیلیپینی که الکساندر جی ریوسا / Alexander Jriosa نام داشته، در سال ۲۰۲۱ در سن ۴۸ سالگی از دنیا رفت. همتی اشاره‌ای به علت فوت وی نکرده بود.

به گفته‌ی آناهیتا همتی، او و الکساندر به مدت ۳ سال – از سال ۸۳ زمانی که خانم بازیگر ۳۱ سال داشت تا سال ۸۶ – در کنار یکدیگر زندگی کردند.

همتی همچنین نوشته بود اگر مرگ آن‌ها را از هم جدا نمی‌کرد قرار بود دوران بازنشستگی خود را دوباره در کنار هم سپری کنند. او توضیحی درباره‌ی علت جدایی شان نداده بود.

همتی در این پست اینستاگرامی از دوران زندگی اش با الکساندر به عنوان «نقطه طلایی» زندگی خود یاد کرده بود. او عشق و قدردانی خود را نسبت به الکساندر ابراز کرده و از غم بزرگ خود در فقدان او گفته بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی