شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث | گروگان گیری

گروگانگیری در اهواز | آدم رباها به دام پلیس افتادند

بر طبق اخبار انتشاری افرادی که در اهواز کارگر 13 را به گروگان گرفته بودند دستگیر شدند.

گروگانگیری در اهواز | آدم رباها  به دام پلیس افتادند

به گزارش شمانیوز : شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی استان، نوجوان 13 ساله از چنگال آدم ربایان نجات پیدا کرد و 2 نفر از متهمان طی عملیات های جداگانه ای دستگیر شدند.

سردار "جلیل موقوفه ئی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر یک مورد آدم ربایی در یکی از معادن محور سمنان-دامغان به سرعت ماموران در محل حاضر و نسبت به بررسی موضوع اقدام کردند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل، کارگران معدن اظهار داشتند، داخل اتاق کارگری مشغول استراحت بودند که 3 نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده در حالی که سلاح سرد در دست داشتند وارد اتاق شدند و بدون دلیل یکی از کارگران که نوجوان 13 ساله تبعه یکی از کشورهای خارجی بود را به زور با یک دستگاه خودرو پراید سفید از محل بردند.

سردار موقوفه ئی با اشاره به ورود سریع کارآکاهان پلیس آگاهی به این پرونده، ادامه داد: از همان لحظات اولیه آدم ربایی، تحقیقات تخصصی ماموران پلیس آگاهی شروع شد و با اشرافیت اطلاعاتی موفق به شناسایی خودروی آدم ربایان شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان از شناسایی هویت 2 نفر از آدم ربایان که هر 2 از تبعه کشورهای خارجی بودند، خبر داد و اضافه کرد: سرانجام کارآگاهان پلیس آگاهی یکی از متهمان را با خودروی پراید در شهرستان اهواز دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی پلیس، محل اختفای همدست خود را فاش کرد، اظهار داشت: پلیس استان با همکاری ماموران آگاهی استان خوزستان، طی یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه، یکی دیگر از آدم ربایان را در داخل انبار ضایعاتی دستگیر و نوجوان ربوده شده را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان انگیزه خود از آدم ربایی را اختلافات شخصی با خانواده شاکی اعلام کردند. و آخرین متهم این پرونده شناسایی و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد، افزود: پلیس هوشمند با قاطعیت و اشرافیت کامل با این گونه اعمال مجرمانه که آرامش روانی مردم را به مخاطره می اندازد، به طور جدی و بدون مماشات برخورد پشیمان کننده ای می کند.

منبع : رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied