شمانیوز
شما نیوز

قیمت گوشت | قیمت گوشت قرمز

شبیخون گوشت های وارداتی به قیمت گوشت | قیمت گوشت ارزان شد

قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهادکشاورزی خبر از ارزان شدن گوشت با واردات گوشت داد.

شبیخون گوشت های وارداتی به قیمت گوشت | قیمت گوشت ارزان شد

قیمت گوشت امروز یکشنبه مشخص شد. قیمت گوشت با واردات گوشت ارزان می شود؟ قیمت گوشت در میادین تره بار به چقدر رسید؟ قیمت گوشت به صورت غیر منتظره سه برابر شد. قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهادکشاورزی خبر از کم شدن قیمت گوشت با واردات گوشت داد.

شبیخون گوشت های وارداتی به قیمت گوشت

علیرضا پیمان‌پاک، قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهادکشاورزی گفت: با واردات روزانه ۱۸۰ تن گوشت گرم گوسفندی در سه ماهه اخیر سعی شده تا از افزایش قیمت در بازار جلوگیری شود.

وی افزود: برای تنظیم بازار با اضافه شدن کنیا به یکی از مبادی وارداتی میزان واردات در روزهای پیش‌رو افزایش خواهد یافت، به طوری که از اوایل مهرماه روزانه ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی را داریم.

پیمان پاک گفت: لاشه گوسفند با قیمت ۲۸۰ هزار تومان در میادین عرضه می‌شود. در حوزه فروشگاه‌های زنجیره‌ای چون هزینه قطعه‌بندی و دستمزد هم به نوعی اختصاص پیدا می‌کند ما بالاترین قیمت که ران و دست است بین ۳۸۰ تا ۳۹۰ هزار تومان که بستگی به فروشگاه دارد.

قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی گفت: با این حجم واردات تا اواسط آبان ماه بازار گوشت به ثبات می‌رسد. برآورد وزارت جهاد این است که روی قیمت‌های لاشه گوشت گرم گوسفندی بین ۳۲۰ تا ۳۳۰ هزار تومان تثبیت شود.

پیمان پاک این را هم گفت که طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته که ده کشتی کنجاله و سویا خریداری شده که از هفته گذشته هر هفته یک کشتی به کشور می‌رسد ما این برنامه خرید کنجاله را تا پایان آذر ماه داریم ‌به طوری که روزانه ۵ هزار تن کنجاله عرضه خواهد شد./تجارت نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    کلا تو توهم هستید

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان