شمانیوز
شما نیوز

قتل | قتل در همدان

قتل فجیع پسر جوان در کرج | جسد پسرجوان در خانه مخروبه کشف شد

پسری که براثر استفاده مواد مخدر متوهم شده بود دست به قتل جوان 20 ساله زد.

قتل فجیع پسر جوان در کرج | جسد پسرجوان در خانه مخروبه کشف شد

به گزارش شمانیوز :  رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: شخصی که به دلیل توهم ناشی از مصرف مواد روانگردان شیشه اقدام به قتل یک جوان ۲۰ ساله کرده بود، توسط کارگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ حکمت الله شجاعی با اعلام این خبر گفت: به دنبال اعلام مفقودی یک جوان ۲۰ ساله که به منظور پیدا کردن شغل به شهرستان کرج آمده بود، بررسی موضوع در دستور کار اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات تخصصی پلیسی صورت گرفته مشخص شد که این فرد در روز مفقود شدن در یکی از پارک های شهر کرج با یک فرد معتاد آشنا شده و به همراه او به منزلش رفته است.رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که این شخص به دلیل توهم ناشی از مصرف روانگردان شیشه اقدام به قتل جوان ۲۰ ساله کرده است.

این مقام انتظامی گفت: در ادامه با همکاری قاتل جسد مقتول که در یک خانه مخروبه دفن شده بود کشف و برای انجام تحقیقات تخصصی به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ شجاعی از تشکیل پرونده در این خصوص و معرفی قاتل به مرجع قضائی خبر داد و خاطرنشان کرد: استعمال مواد روانگردان در مصرف کننده ایجاد توهماتی می‌کند که او را مجبور به انجام جنایات و اقدامات غیر قابل کنترل می‌سازد، بنابراین به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود از گرفتاری آنها در منجلاب اعتیاد پیشگیری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied