شمانیوز
شما نیوز

صندوق ذخیره فرهنگیان | سهام فرهنگیان

این معلمان سهام دریافت می‌کنند | جزئیات دریافت سهام را بخوانید

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان درباره تخصیص سهام ارزش مالکان توضیح داد.

این معلمان سهام دریافت می‌کنند | جزئیات دریافت سهام را بخوانید

به گزارش شمانیوز : معلمان میتوانند اطلاعات را از صندوق ذخیره فرهنگیان بگیرند. صندوق ذخیره فرهنگیان با یک میلیون و 600 هزار فرهنگی ‌در ارتباط است.مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان جزئیات نحوه تخصیص ارزش مالکانه به معلمان و فرهنگیان را تشریح کرد. 

حمیدرضا نجف‌پور کردی مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در چهل و دومین جلسه رسمی کمیته ارزش مالکانه با مرور اقدامات انجام شده به ویژه طی 6 ماه گذشته و با بررسی گزارش هلدینگ‌ها با توجه به مصوبات کمیته ارزش مالکانه و میزان تحقق آن، اظهار کرد: برای پیشبرد گام‌های بعدی عملیاتی شدن طرح ارزش مالکانه اقدامات مربوط به انتقال سهام برخی شرکت‌های مؤسسه به شرکت سهند و تخصیص سهام آن به این شرکت به طور جدی در دستور کار قرار دارد و فرایند افزایش سرمایه و ثبت شرکت‌ها به‌زودی پایان می‌یابد.

وی ادامه داد: طرح ارزش مالکانه موضوعی برگشت‌ناپذیر است و در دوره‌های گذشته کارهای خوبی برای اجرای آن شد و در دوره مدیریتی جدید عزم جدی و جهادی موجب شد ریل‌گذاری از گذشته تا امروز شفاف شود و کار در مسیر اجرایی قرار گیرد.

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: اگر دستگاه‌ها نسبت به اولویت‌های راهبردی مجموعه برنامه‌ریزی، ظرفیت‌سازی و عزم همگانی داشته باشند هیچ کاری زمین نخواهد بود و بر این قاعده به ظرفیت‌سازی برای تحقق ارزش مالکانه به عنوان مطالبه دیرینه فرهنگیان مکلف هستیم.

نجف‌پور کردی با اشاره به اهمیت اجرای طرح ارزش مالکانه و با تأکید بر نقش‌آفرینی اعضای صندوق و معلمان در تحقق این هدف مهم، امروز در حکمی محمد حسن صدقی معلم و منتخب عضو صندوق ذخیره فرهنگیان و عضو با سابقه کمیته عالی ارزش مالکانه را به عنوان دبیر کمیته منصوب و ابراز امیدواری کرد همه دست اندرکاران این طرح عظیم با جدیت و سرعت جهت اجرای صحیح طرح همکاری و مشارکت کنند.

همچنین در این کمیته اعضای هیأت امنا بر ضرورت پیگیری مجدانه و تلاش‌های بی وقفه برای به نتیجه رساندن طرح ارزش مالکانه در سریع‌ترین زمان ممکن تأکید کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied