شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | ستاره پرسپولیس

ستاره سابق پرسپولیس: عاشق استقلالم!

ستاره سابق استقلال و پرسپولیس در جشن ۷۸ سالگی باشگاه استقلال یک حاشیه جالب داشت.

ستاره سابق پرسپولیس: عاشق استقلالم!

به گزارش شمانیوز  : باشگاه فوتبال پرسپولیس که به‌طور خلاصه پرسپولیس نیز نامیده می‌شود، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای در ایران است که در دی‌ماه ۱۳۴۲ در شهر تهران پایه‌گذاری شد. این باشگاه زیرمجموعهٔ باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس است و مالکش وزارت ورزش و جوانان است. پرسپولیس با کسب ۳۸ عنوان قهرمانی رسمی و ۲۸ جام کشوری، پرافتخارترین باشگاه‌ تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود.

به مناسبت جشن ۷۸ سالگی باشگاه استقلال جمعی از پیشکسوتان این باشگاه در قالب یک بازی دوستانه و نمادین مقابل تیم خبرنگاران به میدان رفتند.

یکی از ستاره‌های سابق استقلال که در این بازی حضور داشت و مورد توجه قرار گرفت، علیرضا واحدی نیکبخت بود. نیکبخت که جزء بازیکنان محبوب استقلالی به شمار می‌رود، یک سال هم پیراهن پرسپولیس را پوشید، اما در سال‌های آخر فوتبال خود دوباره به جمع آبی‌ها ملحق شد.

نیکبخت در همه مصاحبه‌های خود همیشه اقرار کرده که از کودکی استقلالی بوده و همین حالا هم هواداران استقلال او را پیشکسوت تیم خود می‌دانند.

این ستاره سابق فوتبال اما در جریان بازی دوستانه امروز به جای حضور در ترکیب تیم پیشکسوتان لباس تیم خبرنگاران به میدان رفت. او در توضیح این ماجرا گفت: «با احترام به عزیزان، اجازه گرفتم و قرار شد یک نیمه برای تیم خبرنگاران و یک نیمه برای تیم پیشکسوتان استقلال به میدان بروم. همه می‌دانند که همه عشق ما استقلال است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied