شمانیوز
شما نیوز

سپاهان | الاتحاد

بالاخره AFC به دیدار ناتمام سپاهان _ الاتحاد واکنش نشان داد!

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره بتزی ناتمام سپاهان و الاتحاد اظهاترتی انجام داد و گفت کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به‌زودی رای خود را خواهد داد.

بالاخره AFC به دیدار ناتمام سپاهان _ الاتحاد واکنش نشان داد!

به گزارش شمانیوز : در چهار چوب لیگ قهرمانان آسیا ، دیدار سپاهان و الاتحاد عربستان  که قرار بود در اصفهان بر گزار شود ، ناتمام ماند و الاتحاد این بازی را رها کرد و به کشور بر گشت.

در روزهای گذشته رسانه‌های ایرانی و عربستانی از توافق دو کشور برای برگزاری مجدد این بازی خبر دادند؛ موضوعی که واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا را به دنبال داشت.

ویندسورن جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت‌وگو با روزنامه الریاضیه عربستان در این باره اظهار کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ تصمیمی درباره توافق دو باشگاه برای تکرار بازی ندارد و اصلا ما در این زمینه دخالتی نداشته‌ایم. کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به‌زودی رای خود را خواهد داد و تکلیف این بازی را مشخص می‌کند.

او ادامه داد: کمیته انضباطی گام به گام پیش می‌رود و در حال بررسی همه جوانب است. عجله‌ای برای اعلام حکم نهایی درباره این بازی نداریم. در روزهای پیش رو گام‌های جدید برخواهیم داشت.

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این سوال که رای نهایی چه زمانی اعلام خواهد شد، گفت: امیدواریم که تا قبل از برگزاری هفته سوم رای نهایی درباره این بازی اعلام شود.

منبع: ایسنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied