شمانیوز
شما نیوز

احسان علیخانی | حواشی احسان علیخانی

احسان علیخانی نرفته برگشت | سروکله احسان علیخانی با جوکر دو پیداش شد

احسان علیخانی تصمیم دارد سری تازه «جوکر» را بسازد و بر اساس شنیده‌ها خودش گرداننده آن است.

احسان علیخانی نرفته برگشت  | سروکله احسان علیخانی با جوکر دو پیداش شد

به گزارش شمانیوز؛ احسان علیخانی احسان علیخانی تصمیم دارد سری تازه «جوکر» را بسازد و بر اساس شنیده‌ها خودش گرداننده آن است. احسان علیخانی این روزها کجاست و چه می کند، سؤال شما هم است؟ عکس تازه منتشر شده در اینستاگرام احسان علیخانی پاسخ این سؤال را میدهد. احسان علیخانی متولد 15 آبان ماه 1361 در تهران اسـت. احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادر احسان علیخانی پرستار بازنشسته می باشد. احسان علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی به عنوان مجری روی آنتن رفت.

احسان علیخانی

پیش تولید فصل جدید «جوکر» به پایان رسیده است و به‌زودی کار کلید می‌خورد تا از طریق سامانه فیلیمو به دست علاقه‌مندان برسد.

هفته پیش در خبری کوتاه از ساخته شدن «جوکر ۲» گفتیم؛ مسابقه‌ای که احسان علیخانی آن را کارگردانی کرد و اجرایش را به سیامک انصاری سپرد. علیخانی حالا تصمیم دارد سری تازه «جوکر» را بسازد و بر اساس شنیده‌ها خودش گرداننده آن است. خبر دارید که او برای فصل اول چراغ خاموش پیش رفت و وقتی «جوکر» گل کرد، نامش را در تیتراژ آورد.

گفته می‌شود پیش تولید فصل جدید به پایان رسیده است و به‌زودی کار کلید می‌خورد تا از طریق سامانه فیلیمو به دست علاقه‌مندان برسد. از ترکیب شرکت‌کننده‌ها اطلاع نداریم اما بر اساس سابقه خوب «جوکر ۱» شانس موفقیت سری تازه‌، دست‌کم روی کاغذ تضمین‌شده به نظر می‌رسد.

یکی از انتقاداتی که به فصل قبل وارد شد، عدم حضور کمدین‌های بانو در مسابقه بود که علیخانی در قسمت آخر قول استفاده از آنها را داد. این اتفاق حالا می‌تواند برگ برنده و عنصر جذابیت بیشتر «جوکر ۲» باشد. سیامک انصاری در مقام گرداننده عملکردی خوب داشت اما کیست که نداند سینه‌چاکان علیخانی بیشتر هستند و حضورش مقابل دوربین طیف زیادی از مخاطبان را خشنود خواهد ساخت! کما اینکه بازتاب خبر هفت‌صبح در فضای مجازی با ذوق و شوق طرفداران این مجری و برنامه‌ساز محبوب مواجه شد.

در آخرین قسمت جوکر در پاسخ به انتقاد امیرمهدی ژوله به حضور “فقط آقایان” برنامه جوکر، احسان علیخانی گفت:

آماده هستیم فصل جدید جوکر با حضور بانوان را شروع کنیم اگر کمی چارچوب ها بازتر شود و اجازه این کار به ما داده شود.

صحبت‌های احسان علیخانی برای حضور بانوان در جوکر در همان زمان هم خبرساز شد. اما با گذشت زمان، دوباره وایرال شدن صحبت‌های احسان علیخانی می‌تواند خبر از ساخت فصل جدید جوکر بانوان باشد؟

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied