شمانیوز
شما نیوز

داریوش مهرجوی

داریوش مهرجوی توسط اتباع افغانی کشته شد؟| اولین تصاویر منتشر شده قتل داریوش مهرجویی

با وجود آنکه هنوز هویت قاتل داریوش مهرجویی مشخص نشده، اما همسرش چند روز قبل در پستی اینستاگرامی اظهار کرده بود که از سوی تبعه‌ای بیگانه تهدید شده است.

داریوش مهرجوی توسط اتباع افغانی کشته شد؟| اولین تصاویر منتشر شده قتل داریوش مهرجویی

به گزارش شمانیوز؛  ساعاتی قبل جسد داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر، در ویلایشان واقع در شهرکی حوالی کرج در حالی که با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند پیدا شد.هنوز هویت قاتل و یا قاتلان مشخص نشده است.همسر داریوش مهرجویی وحیده محمدی‌فر چند روز قبل در پستی اینستاگرامی، ماجرای مورد تهدید قرار گرفتن توسط یک تبعه بیگانه را در پستی اینستاگرامی تشریح کرده بود.

داریوش مهرجوی

 اولین شاهد قتل فجیع داریوش مهرجویی و همسرش

داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر به قتل رسیدند.این حادثه در زیبادشت مشکین آباد رخ داده است و دختر داریوش مهرجویی ماجرا را به پلیس خبر داده است. همچنین طبق اطلاع خبرنگار ایسنا به نقل از پلیس، ماجرای سربری که در فضای مجازی در حال طرح است، صحیح نیست. سردار هداوند فرمانده انتظامی استان البرز گفته است که «شواهد حاکی از آن است که این قتل بر اثر جراحت ناشی از ضربات سلاح سرد از ناحیه گردن و اعضای بدن انجام شده است».

داریوش مهرجویی متولد سال ۱۳۱۸ و از کارگردان‌های موج نوی سینمای ایران است که فیلم‌های مطرحی همچون هامون، دایره مینا، گاو، اجاره‌نشین‌ها، سارا، پری، لیلا، مهمان مامان و سنتوری را ساخته است.

آخرین فیلم او «لامینور» بود که در سال ۹۸ ساخته شد.

محسن امیریوسفی رییس کانون کارگردانان خانه سینما که از ساعت ۲:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۲ مهرماه به همراه وحید موساییان و دانش اقباشاوی از اعضای شورای مرکزی کانون در محل حادثه حضور یافته بود، گفت که ترجیح می‌دهم جزییات این جنایت توسط نیروی انتظامی و دادستانی اعلام شود اما اطلاعاتی که در اینجا کسب کردیم، حاکی از آن است که دختر آقای مهرجویی ساعت ۱۰ شب به منزل برگشته و متوجه این فاجعه شده است.

وی افزود: در حال حاضر، اجساد به پزشکی قانونی منتقل شده و محل حادثه توسط نیروهای پلیس در دست بررسی است. همچنین شواهدی از احتمال سرقت وجود دارد اما در مورد اینکه اتباع غیرایرانی در این جنایت نقش داشته‌اند هنوز شواهدی در دست نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • ناشناس

  هر گندی بالا میادافغانی لجن وسطه

 • ناشناس

  خدايا به دادمان برس کشور شده پرازافغانی امنیت نداریم

 • ناشناس

  بعید نیست افغان ها راحت در رفت و آمد به کشور هستند

 • ناشناس

  ایران شده پر افقانستانی
  که این همه دردسر آورده

 • ناشناس

  خدا به دادمون برسه همه جای کشور شده پر از افغانی