شمانیوز
شما نیوز

داریوش مهرجویی

فیلمی از محل قتل داریوش مهرجویی

ویدئویی از بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی را در ادامه سایت شما نیوز مشاهده می کنید.

فیلمی از محل قتل داریوش مهرجویی

به گزارش شمانیوز؛ ویدئویی از بازسازی صحنه قتل داریوش مهرجویی را در ادامه سایت شما نیوز مشاهده می کنید. پلیس در تحقیقات گسترده خود به اطلاعاتی دست یافته که آن‌ها را به عاملان قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر نزدیک کرده است.خبرنگار اعزامی صدا و سیما در محل حادثه هولناک داریوش مهرجویی و همسرش به همراه رئیس پلیس آگاهی جزئیات ریز این جنایت را روایت می‌کنند.در ادامه فیلمی از محل قتل داریوش مهرجویی مشاهده می کنید: 

گزارش پزشکی قانونی درباره قتل داریوش مهرجویی و همسرش

طبق گزارش پزشکی قانونی علت فوت داریوش مهرجویی و همسرش برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز بوده است.

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: «براساس گزارش پزشکی قانونی پس از انجام کالبدگشایی علت فوت مرحوم مهرجویی و همسرش خونریزی شدید به دلیل جراحات وارده به واسطه برخورد چاقو یا جسم برنده و نوک تیز به بدن اعلام شده است.»

به گفته حسین فاضلی هریکندی «ضرباتی با چوب و یا جسم سخت نیز به سر مرحوم مهرجویی برخورد کرده است که منجر به شکستگی سر نشده و علت فوت نبوده است.» او همچنین بر اساس گزارش پزشکی قانونی فرضیه‌ها در مورد تجاوز در مورد هر دو نفر از مقتولین را منتفی دانست.

داریوش مهرجویی

جزییات نحوه قتل داریوش مهرجویی و همسرش

تحقیقات درباره قتل داریوش مهرجویی و همسرش در حالی ادامه دارد که به نظر می رسد عاملان جنایت ابتدا این کارگردان و سپس همسرش را کشته‌اند.

گزارش میدانی خبرنگار سایت جنایی از محل حادثه نشان می‌دهد، دختر داریوش مهرجویی شب گذشته در کلاس آموزشی حضور داشت و از ساعت ۸ و نیم شب به صورت پیامکی با پدرش در ارتباط بود. این پیامک ها تا ساعت ۱۰ شب ادامه داشت. این دختر نوجوان به بازپرس گفته من از پدرم پرسیدم شام چی داریم که پدر گفت: آش دوغ داریم.

وقتی دختر نوجوان داریوش مهرجویی به مقابل خانه رسید، متوجه وضعیت غیرعادی شد. او با یکی از اقوامش در مهرشهر کرج تماس گرفته و به او گفته می ترسد به تنهایی وارد خانه شود. در این مدت این دختر با پدر و مادرش تماس گرفته که کسی پاسخگوی تلفن نبوده است. در نهایت دختر نوجوان به پیشنهاد فامیلی که با او تماس گرفته صبر می کند که فامیلش برسد و سپس با هم وارد خانه می‌شوند.

وقتی دختر نوجوان و فامیلش وارد خانه می شوند جسد داریوش مهرجویی و همسرش را پیدا می کنند و با پلیس تماس می گیرند. وضعیت دلخراش اجساد نشان می داد آنها احتمالا ابتدا غافلگیر شده اند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده وضعیت اجساد نشان می داد ابتدا داریوش مهرجویی به قتل رسیده است. عاملان قتل با چوب که به نظر می رسد مربوط به درخت آلبالو است به سر او کوبیده شده لکه های خون روی این چوب دیده شده است. بعد از اینکه داریوش مهرجویی گیج شده شاهرگ او را قطع کرده و جسدش را مقابل آشپزخانه رها کرده اند.

جسد همسرش وحیده محمدی فر در یکی از اتاق خواب ها پیدا شده است. گلوی او هم بریده شده اما آثار برجای مانده روی بدن این زن نشان می دهد او با عاملان قتل درگیر شده و شکستگی هایی نیز روی دست و پای او وجود داشته است.

همچنین وضعیت خانه بعد از حضور ماموران در خانه نشان می داد احتمالا زمانی که دختر نوجوان به خانه رسیده عاملان قتل درخانه بودند چرا که اولا او تا ساعت ۱۰ با پدرش پیامکی تماس داشته و قتل بعد از این ساعت رخ داده و دوم اینکه وضعیت جسدها و خانه نشان می داد که قتل ها بسیار تازه اتفاق افتاده است.

داریوش مهرجویی

وضعیت جغرافیایی ویلای داریوش مهرجویی

آنطور که خبرنگار جنایی مشاهده کرده است، خانه داریوش مهرجویی در یک شهرک بزرگ که خانه ها همگی باغ ویلا هستند قرار دارد. باغ داریوش مهرجویی حدود دو هزار متر مربع است که بنایی ۲۰۰ متری در آن ساخته شده و سه اتاق خواب دارد. اهالی گفته‌اند که به دلیل باغ ویلا بودن خانه ها و امنیتی بسیار عالی که این شهرک داشته هیچ وقت در ورودی باغ ها بسته نبوده و همه اهالی در ورودی را باز می گذاشته اند. شهرک محافظت می‌شود و نگهبان دارد. پشت خانه باغ داریوش مهرجویی یک زمین بایر است که به نظر می‌رسد عاملان قتل از آنجا وارد شده‌اند. همچنین دو دوربین مداربسته در باغ مجاور وجود دارد که پلیس دوربین ها را ضبط و برای تجزیه و تحلیل با خود برده است.

خانه داریوش مهرجویی آخرین خانه این شهرک ویلایی است و بعد از آن دیگر خانه‌ای وجود ندارد.

آخرین تصاویر از ویلای محل قتل داریوش مهرجویی

داریوش مهرجویی

انتشار تصویر جسد داریوش مهرجویی و همسرش

همچنین یک اکانت توییتری در اقدامی غیراخلاقی تصاویری از جسد غرق در خون داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر را منتشر کرد. مشخص نیست این عکس‌ها توسط چه کسی گرفته شده و در فضای مجازی منتشر شده است.

پلیس در تحقیقات گسترده خود به اطلاعاتی دست یافته که آن‌ها را به عاملان قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر نزدیک کرده است.

داریوش مهرجویی

مراسم خاکسپاری داریوش مهرجویی و همسرش وحید محمدی‌فر در تالار وحدت بهشت زهرا با حضور خانواده مهرجویی و همسرش و همینطور با حضور هنرمندان مطرح در حال برگزاری است .

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied