شمانیوز
شما نیوز

نفیسه روشن | حواشی نفیسه روشن

نفیسه روشن هروز ماننده بهنوش طباطبایی در حال تغییر قیافست + عکس

نفیسه روشن هروز ماننده بهنوش طباطبایی در حال تغییر قیافست + عکس

به تازگی تصویری از نفیسه روشن در فضای مجازی منتشر شده است که حاکی از تغییر قیافه این بازیگر دارد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

به گزارش شمانیوز؛ به تازگی نفیسه روشن عکسی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است که حاکی از تغییر قیافه این بازیگر کشورمان دارد. نفیسه روشن از جمله هنرمندانی است که با حواشی زیادی روبه رو است. نفیسه روشن لیسانس حقوق دارد.نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با نفیسه روشن نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.

نفیسه روشن

شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد. در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

نفیسه روشن از آن گروه بازیگرانی محسوب می شود که کم کم پله های ترقی را طی کرد و کارش را در عرصه بازیگری با تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد و به واسطه یکی از اقوام مادری اش برای بازی در سریال «روزهای یادماندنی» دعوت به کار شد او هر چند که قبل از سریال اغما در سریال های مختلف حضور داشت اما به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی