شمانیوز
شما نیوز

فال تاروت | فال تاروت روزانه

فال تاروت روزانه | پیش گویی سرنوشت بر طبق فال تاروت

فال تاروت کبیر دوشنبه 15 آبان 1402 را در زیر بخواندید.

فال تاروت روزانه | پیش گویی سرنوشت بر طبق فال تاروت

به گزارش شمانیوز : یکی از روش ها پیش گویی سرنوشت فال تاروت است. قدمت فال تاروت بسیار زیاد است. فال تاروت در سراسر دنیا رواج دارد. فال تاروت انوع مختلفی دارد. در ادامه فال تاروت دوشنبه 15 آبان 1402 را در زیر بخوانید. 

 

فرورین

کارت تاروت: کارت عشاق

فروردینی ماهی جان، امروز نگرانی اصلی شما رابطه است. شما به خوبی از عزیزان خود مراقبت می کنید و در ازای آن محبت و گرمی آنها را دریافت می کنید. ارتباط جفت روح یا رابطه بسیار صمیمی و نزدیک نشان می دهد. کسانی که به دنبال عشق هستند آرزویشان برآورده می شود. اعتماد شما به یکدیگر به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا بر موانع زندگی غلبه کنید.

 

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت قضاوت

اردیبهشت ماهی عزیز، کار خود را ناتمام رها نکنید، روز تکمیل و رسیدن به نتیجه نهایی در محل کار است. خاطرات شما دیگر شما را آزار نمی دهد و می توانید آنچه را که برای شما اتفاق افتاده است و آنچه در مورد زندگی به شما آموخته است را درک کرده و ارزش گذاری کنید. اکنون، شما آماده اید تا با هر کار ناتمام در زندگی خود مقابله کنید، هرگونه سوء تفاهم را برطرف کنید و آینده را با چشم اندازی بالغ نگاه کنید.

 

خرداد

کارت تاروت: کارت هفت سکه

خرداد ماهی عزیز، سرمایه‌گذاری‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید، اکنون آماده هستند تا سود سهام را به شما بپردازند. اکنون می توانید معامله را انجام دهید. اگر کار سخت شما هنوز طبق برنامه ریزی به ثمر نرسیده است، به یاد داشته باشید که انتظارات شما ممکن است نامعقول باشد سرمایه گذاری جدید، خرید / فروش نیز در کارت است. شما ارزش صرف زمان و انرژی را برای پاداش‌های بلندمدت درک می‌کنید، به همین دلیل به دنبال پیروزی‌های سریع در دستور کار شما نیست.

 

تیر

کارت تاروت: کارت پادشاه جام

تیرماهی جان، احساسات امروز بر شما حکومت می کنند. شما باید در برخورد با انرژی منفی دیگران که برای شما مهم هستند از نظر عاطفی بالغ بمانید. شما باید در ذهن خود به وضوح در مورد اینکه چه مرزهایی دارید و چه چیزی در سطح احساسی قابل قبول است و چه چیزی قابل قبول نیست، بدانید. شما می توانید از عقل احساسی خود برای تصمیم گیری هوشمندانه استفاده کنید و از کشمکش هایی که ممکن است در روابط رخ دهد اجتناب کنید.

 

مرداد

کارت تاروت: کارت هفت شمشیر

مرداد ماهی عزیز، این عزم و اراده شماست که به شما قدرت حرکت در هر شرایطی می دهد. ممکن است برای موقعیت و اختیار شما چالشی وجود داشته باشد. ممکن است با مخالفت، انتقاد از همکار خود مواجه شوید. شما باید آماده دفاع از استدلال خود و ارائه حقایق محکمی باشید که از دیدگاه شما حمایت می کند. انتظار داشته باشید که به چالش کشیده شوید اما از این چالش لذت ببرید زیرا به رشد حرفه ای شما کمک می کند.

 

شهریور

کارت تاروت: کارت پادشاه شمشیر

شهریور ماهی جان، شما با ذهن کار می کنید تا قلب. شما شفافیت ذهن دارید و می توانید حقیقت را درک کنید. شما باید با ارائه یک دیدگاه عینی پیشقدم شوید. شما در موقعیت خوبی هستید که می توانید موقعیت خود را در منظر درست قضاوت کنید. این روز برای تصمیم گیری های مهم در مورد خانواده و شغل مناسب است. افراد ممکن است تحت تخصص و صلاحیت شما به دنبال راهنمایی شما باشند.

فال تاروت

مهر

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

مهرماهی عزیز، روز با موانع شروع می‌شود، اما در نهایت می‌توان تا پایان روز به نقطه‌ای واقعی رسید. ذهن فوق‌العاده تیز شما این پتانسیل را دارد که در هر موقعیت دشواری عمیق رفته و جزئی‌ترین جزئیات را بیابد. شما هیچ رمز و راز یا سنگی را بر روی آن باقی نمی گذارید. اگر امروز برای امتحان و مصاحبه رقابتی آماده می شوید، خوب عمل می کنید. با این حال اعتماد به نفس بیش از حد می تواند امتیاز منهای برای شما کسب کند.

 

آبان

کارت تاروت: کارت دو سکه

آبان ماهی عزیز، دو موضوع اصلی عشق و امور مالی در درجه اول در ذهن شماست. به اصل مطلب توجه کنید؛ مطمئن باشید که نیاز شریک زندگی خود را می دانید. اطمینان حاصل کنید که رابطه شما همچنان در اولویت شما قرار دارد. برای ساختن آینده مالی مناسب، ممکن است نیاز به تعادل مالی داشته باشید، یا خرج کمتری کنید یا پول بیشتری به دست آورید. زمان خوبی برای سرمایه گذاری یا حدس و گمان نیست.

 

آذر

کارت تاروت: کارت هشت جام

آذر ماهی جان، مقداری تنش روانی امروز باقی خواهد ماند. حوزه رابطه ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. خستگی و تنهایی ممکن است منجر به افسردگی شود. یک رابطه متعهدانه طولانی ممکن است به پایان برسد. استرس ممکن است به شما وارد شود و باعث مشکلات سلامتی شود. مطمئن شوید که به رژیم غذایی، ورزش و خواب توجه کافی دارید. نگرش مثبت را حفظ کنید.

 

دی

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

دی ماهی عزیز، در دفتر یا محل کار، نگرش سلطه جویانه شما می تواند دیگران را عصبانی کند و ممکن است تنها بمانید. قدرت تحلیل و استدلال شما بسیار قوی است و به حرف دیگران گوش نمی دهید. شما فکر می کنید آنچه می گویید یا کاری که انجام می دهید درست است. در دیگران عیب پیدا نکنید ممکن است نیاز به مشاوره حرفه ای از یک وکیل یا وکیل، مشاور مالی یا مشاور مالیاتی داشته باشید.

 

بهمن

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

بهمن ماهی عزیز، روی اهداف و محدودیت های خود تمرکز کنید. انرژی روز به نفع شما نیست. این زمان برای تقویت قدرت ذهنی است. مدیتیشن کنید و زمانی را در فضایی آرام برای استراحت و آرامش بگذرانید. شما باید نیروی خود را دوباره پر کنید و زمانی را صرف تفکر معنوی کنید. دوره های کوتاه استراحت شما را قادر می سازد تا انرژی، تمرکز و تمرکز خود را تازه کنید. در این دوره از تصمیم گیری جدید خودداری کنید.

 

اسفند

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

اسفند ماهی جان، امروز هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی پرانرژی و سرزنده هستید. این زمانی است که شما در حال شروع یک پروژه جدید هستید و هیچ مانعی برای شما وجود ندارد. شما این انفجار ناگهانی انرژی را داشته‌اید که شما را به جلو سوق می‌دهد و به شما انگیزه می‌دهد تا برای تحقق اهداف خود اقدام سریعی انجام دهید. شما مهارت های ارتباطی خوبی دارید. مصاحبه یا امتحان رقابتی روی کارت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی