شمانیوز
شما نیوز

در نخستین روز از کیش اینوکس ۲۰۲۳ انجام گرفت؛

رونمایی از طرح «سپاس سپهر» بانک صادرات ایران | شرایط دریافت وام یک میلیارد تومانی سپاس سپهر با سود ۴ درصدی

بانک صادرات ایران همچون سنوات گذشته با همراهی شرکت‌های تامین سرمایه سپهر، کارگزاری بانک صادرات ایران، بیمه سرمد، واسپاری سپهر صادرات، پرداخت الکترونیک سپهر، صرافی سپهر صادرات، سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات و حضور مدیران ارشد بانک صادرات ایران با محصولات و خدمات نوینی در دهمین رویداد بین‌المللی کیش اینوکس ۲۰۲۳ حضور پیدا کرد که از جمله برنامه‌های عرضه شده در اولین روز این نمایشگاه، رونمایی از طرح «سپاس سپهر» است.

رونمایی از طرح «سپاس سپهر» بانک صادرات ایران | شرایط دریافت وام یک میلیارد تومانی سپاس سپهر با سود ۴ درصدی

به گزارش الهام لاریجانی خبرنگار شمانیوز، دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور (کیش‌اینوکس ۲۰۲۳) با مشارکت بانک صادرات ایران ۱۵ تا ۱۸ آبان‌ماه در جزیره کیش آغاز به کار کرد. در نخستین روز از کیش اینوکس ۲۰۲۳، با حضور محسن سیفی، سرپرست بانک صادرات ایران از طرح «سپاس سپهر» بانک صادرات ایران رونمایی شد.

این بانک در روز سه شنبه ۱۵ آبان‌ماه سال جاری از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱، نشست تخصصی «معرفی ظرفیت‌ها و محصولات نوین بانک صادرات ایران در عرصه بانکداری دیجیتال» را در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار کرد و در ادامه این نشست از طرح تسهیلاتی «سپاس سپهر» رونمایی کرد. متقاضیان می‌توانند در طرح سپاس سپهر، به میزان سه برابر معدل موجودی حساب تا سقف سه میلیارد ریال با نرخ کارمزد 4 درصدی وام قرض‌‌الحسنه دریافت کنند.

بر اساس این طرح امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت به میزان دو برابر معدل حساب تا سقف 10 میلیارد ریال با نرخ‌ سود 4 درصدی فراهم شده است. کسب امتیاز در این طرح به صورت روزشمار بوده و مشتری امکان واریز، برداشت و انجام امور روزانه مالی خود را از این حساب خواهند داشت.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ویژه طرح سپاس سپهر بانک صادرات ایران، در قالب سپرده قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت، یک میلیون ریال و حداقل میانگین معدل موجودی جهت استفاده از این طرح 100 میلیون ریال است.

برای دریافت وام قرض الحسنه با حداقل 2 ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت 36 ماهه، تا سقف سه میلیارد ریال با کارمزد 4 درصدی از این طرح استفاده کنند. همچنین شرایط دریافت تسهیلات مرابحه با نرخ سود 4 درصدی تا سقف 10 میلیارد ریال با حداقل 2 ماه و حداکثر 12 ماه سپرده‌گذاری و بازپرداخت 12 ماهه فراهم شده است.​

طبق گفته‌های رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ؛ بانک صادرات ایران و مجموعه گروه مالی آن به عنوان بازوهای مالی در اقتصاد کشور، نقش مهمی در جمع‌آوری منابع برای بازار سرمایه و حمایت‌ از آن در مواقع بروز شوک ایفا کرده است.

وی در جریان بازدید از غرفه این بانک ، با بیان اینکه افزایش سرمایه بانک صادرات ایران و توسعه فعالیت شرکت‌های مرتبط با بازار سرمایه، جایگاه این بانک را در تامین مالی پررنگ‌تر خواهد کرد، در دیدار با محسن سیفی سرپرست بانک صادرات ایران، تصریح کرد: با توسعه فعالیت‌ها در زیرمجموعه‌های مرتبط با بازار سرمایه مانند تاًمین سرمایه سپهر و کارگزاری بانک صادرات ایران، شاهد اثرگذاری بیشتر این بانک در بازار سرمایه خواهیم بود. افزایش سرمایه و اصلاح برخی نسبت‌های مالی بانک، بر توان تسهیلات‌دهی و حضور مؤثرتر در اقتصاد کشور خواهد افزود.

گفتنی است، دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور که با حضور ۲۲۰ شرکت از جمله بانک‌ها، بیمه‌ها، گروه‌های مالی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و ناشران بورسی و سازمان بورس اوراق بهادار و اصحاب رسانه‌های تخصصی بازار سرمایه برگزار می‌شود، فرصت مهمی برای ارائه آخرین دستاورد‌های نوین در عرصه تامین مالی و پشتیبانی از توسعه صنعتی، تولید و اشتغال در کشور است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی