شمانیوز
شما نیوز

الهام چرخنده | حواشی الهام چرخنده

لاغری شدید الهام چرخنده به خاطر بیماریش | الهام چرخنده دیگه اون آدم سابق نیست

عکس به تازگی از الهام چرخنده منتشر شده است که این بازیگر به شدت لاغر شده است که در ادامه مشاهده می کنید. الهام چرخنده در اینستاگرامش از دلیل لاغری شدیدش که بخاطر عمل صفرایش بوده پرده برداشت.

لاغری شدید الهام چرخنده به خاطر بیماریش  | الهام چرخنده دیگه اون آدم سابق نیست

به گزارش شما نیوز؛ الهام چرخنده بازیگر و مستند ساز است الهام چرخنده در اینستاگرامش از دلیل لاغری شدیدش که بخاطر عمل صفرایش بوده پرده برداشت.. الهام چرخنده بسیار پرحاشیه است. الهام چرخنده قبلا سابقه ترانه سرایی هم داشته است. الهام چرخنده تا به حال سه بار ازدواج کرده است. خانم چرخنده از ازدواج اولش یک پسر به اسم ارشیا دارد. الهام چرخنده برای بار دوم با فرشید نوابی (بازیگر) ازدواج کرد . خانم الهام چرخنده سال 93 رسما اعلام کرد که پوشش چادر را برای خود برگزیده است.

الهام چرخنده

الهام چرخنده از علاقه مندان به رشته بازیگری بوده و بازیگری را بصورت جدی از تئاتر آغاز کرد تا اینکه در 18 سالگی و سال 1375، برای اولین بار مقابل دوربین حضور داشت. این هنرمند پیش تر به عنوان ترانه سرا و خواننده نیز سابقه کاری دارد و یک آلبوم موسیقی نیز ضبط کرده است.

الهام چرخنده

ازدواج الهام چرخنده و فرزندان او

از ازدواج اول الهام چرخنده اطلاعاتی در دسترس نیست اما ارشیا، پسر اول خانم چرخنده ماحصل ازدواج اول او است.الهام چرخنده برای دومین بار در سال 1375 با فرشید نوابی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد که پسر دوم خود به نام ارسطو را به دنیا آورد.

الهام چرخنده

الهام چرخنده در سال 1392 اعلام کرد که از فرشید نوابی طلاق گرفته است. این دو بازیگر در همان سال، در سریال پروانه که فروردین سال 92 از شبکه 3 پخش می شد، همبازی بودند.

ازدواج الهام چرخنده با یک روحانی

الهام چرخنده در شهریور ماه 1396 ازدواج سوم خود با یک روحانی به نام سید محمد درویشی را رسانه ای کرد. این هنرمند از آن زمان بخاطر شغل همسرش ساکن کربلای عراق است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied