شمانیوز
شما نیوز

طالع بینی

طالع بینی | حدس بزن مثل کدام حیوان می خوابی؟ + جواب

اگر میخواهید بدانید روند خواب شما به کدام حیوان شبیه است ما جواب سوال شمارا در مطلب زیر پاسخ داده ایم.

طالع بینی | حدس بزن مثل کدام حیوان می خوابی؟ + جواب

به گزارش شمانیوز: اگر میخواهید بدانید روند خواب شما به کدام حیوان شبیه است ما جواب سوال شمارا در مطلب زیر پاسخ داده ایم. این متخصص خواب یک آزمون ساده و جالب دارد که نشان می‌دهد کدام حیوان بهترین توصیف‌گر روند روزانه‌ی خواب و بیداری شماست. کرنوتایپ شخصی خود را کشف کنید؛ این آزمون ممکن است واقعاً مرتبط با عملکرد و بهره‌وری شما باشد. همراه ما شوید تا حیوانات خواب را بشناسیم و بفهمیم چگونه می‌توانیم ساعت درونی خود را مدیریت کنیم.

 

خرس

به نظر می‌رسد که خرس‌ها برای داشتن عملکرد بهینه در طول روز، نیاز به حدود 8 ساعت خواب کامل دارند. اطلاعات جالبی که وجود دارد این است که آنها همچنین از 20 دقیقه چرت پس از ظهر خود هم نمیگذرند. اشخاصی که الگوی خرس را دنبال می‌کنند، بین ساعت 10 صبح تا 12 ظهر برای انجام کارهای سخت و مهم بیشترین بهره‌وری را دارند. آنها به نظر می‌رسد در این بازه زمانی برای انجام وظایف پیچیده و فعالیت‌های روزانه بهترین شرایط ذهنی و تمرکزی را دارند.

 

شیر

شیرها با انرژی فراوانی از خواب بیدار می‌شوند و برنامه‌ریزی روز خود را از ساعت 7 صبح آغاز می‌کنند. برگزاری جلسات و شروع پروژه‌های جدید همگی در اواسط بعد از ظهر اتفاق می‌افتد. این تمرکز بر فعالیت‌های گروهی به این معنی است که شیرها تا ساعات شب فعالیت‌های پر انرژی را ادامه می‌دهند، ولی بدلیل این فعالیت‌های فراوان، زودتر از سایر حیوانات به خواب نیازمند می‌شوند و بنابراین، معمولاً در حدود ساعت 10:30 شب به رختخواب می‌روند.

 

گرگ

اگر شما بیشتر شب را مثل جغد بیدار می‌گذرانید، ممکن است یک گرگ باشید. گرگ‌ها نمیتوانند با اولین آلارم از رختخواب جدا شوند و معمولاً ترجیح می‌دهند دیرتر از سایر حیوانات برای آماده شدن و شروع به کار آماده شوند. بیشتر ایده‌های بزرگ غالباً پس از ناهار و همچنین با شام به سراغ آن‌ها می‌آید. گرگ‌ها به طور معمول در نیمه شب به خواب می‌روند و صبح‌ها به سختی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار می‌شوند.

 

دلفین

اگر با بی‌خوابی مواجه هستید یا خواب سبکی دارید، احتمالاً یک دلفین هستید. دلفین‌ها زود صبح بیدار می‌شوند و پس از صبحانه و قهوه، به کارهای خلاقانه خود می‌پردازند. آنها ممکن است نیاز به یک پیاده‌روی سریع بعد از ظهر داشته باشند تا از خواب‌آلودگی خود رها شوند و قادر به تمرکز روی فعالیت‌های ذهنی و روانی خود شوند. مدیتیشن و یوگا پس از انجام کار به دلفین‌ها کمک می‌کند تا قبل از خواب، حواس و احساسات خود را به آرامش برسانند، و اغلب آنها در حدود ساعت یازده و نیم شب به خواب می‌روند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied