شمانیوز
شما نیوز

یحیی گل‌محمدی

چه کسی نکونام و یحیی گل‌محمدی را به زور آشتی می‌دهد؟

در گمانه زنی‌های مربوط به حواشی مهم دربی پیش رو، گفته می‌شود شاید نکونام و گل محمدی آشتی کنند یا عده ای آنها را آشتی بدهند!

 چه کسی نکونام و یحیی گل‌محمدی را به زور آشتی می‌دهد؟

به گزارش شمانیوز؛ از جمله اتفاقات مهم در ۵۰ روز گذشته لیگ برتر مشاجرات علنی یحیی گل محمدی و جواد نکونام پیرامون مسائل فوتبالی علیه یکدیگر بود.

زمانی که سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس در نشست‌های خبری و در مواجهه با رسانه‌ها علیه یکدیگر موضع‌گیری تندی انجام دادند، گرچه سوژه خوبی نصیب اصحاب رسانه و صفحات مجازی شد اما بسیاری از پیشکسوتان دو باشگاه بزرگ پایتخت نسبت به آن موضع‌گیری کردند و این رویکرد خصمانه را برای دو سرمربی جوان و آینده‌دار فوتبال کشورمان نامطلوب دانستند.

حالا و با گذشت تقریباً ۵۰ روز از آن روزها و با فرا رسیدن دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در چهارچوب صد و دومین دربی پایتخت، پیش بینی می‌شود طبق روال معمول در مراسم پیش از شروع بازی این دو نفر با هم دیدار و شاید آشتی کنند. در حالی که خوشبین‌ترین فوتبالی‌های کشورمان هم نسبت به این موضوع تردید دارند و از آن با وسواس سخن به زبان می‌آورند.

به همین منظور با مروری گذرا به قهر و آشتی کنان‌های معروف در فوتبال کشورمان که اکثرشان هم با وساطت و زور دیگران رخ داده و حتی شاید خیلی از آنها نیز هنوز با هم قهر هستند، خالی از لطف نیست.

علی دایی و علی کریمی؛ این دو نفر که به واسطه جایگاه فوتبالی شان نزد طرفداران این ورزش طیف گسترده ای از طرفداران این رشته را حامی خود می دیدیدند در مقطعی از فوتبال ملی شان به شدت علیه یکدیگر موضع‌گیری کردند و این اختلاف و قهر چیزی در حدود ۷ سال طول کشید تا اینکه در نهایت در حاشیه مصاف سپیدرود رشت و سایپا، این دو در لباس سرمربیان دو تیم با هم آشتی کردند. روزی که علی کریمی با دسته گل به سمت علی دایی رفت و این دو لااقل در ظاهر با هم خوش و بش کردند. هرچند که پیش از آن هم خیلی ها در رختکن آزادی قصد داشتند به زور آنها را در آغوش هم ببرند و آشتی شان بدهند و نشد که نشد.

محمد مایلی کهن و امیر قلعه نویی؛ یکی از پرتکرارترین دعواهای فوتبالی قطعاً به مایلی کهن و قلعه نویی مربوط می‌شود. کمتر فوتبال‌دوستی است که از اختلاف شدید این دو استقلالی و پرسپولیسی نسبت به یکدیگر بی‌خبر باشد. به یا داریم این دو هم در فرصتی البته با پادرمیانی تماشاگران فوتبال(در حاشیه دیدار گهر درود و استقلال در دیماه ۱۳۹۱) با هم آشتی کردند اما کاملاً مشخص بود که قهر آنها پایدار و ادامه‌دار خواهد بود. کما اینکه مایل کهن چندی قبل باز هم علیه قلعه نویی سخنانی به زبان آورد و سرمربی فعلی تیم ملی را وادار کرد تا از او شکایت کند.

علی فتخ‌الله‌زاده و حسن روشن؛ دو تن از دیگر اهالی فوتبال که قهر و شکایت‌هایشان علیه یکدیگر زبانزد طرفداران استقلال و دیگر اهالی فوتبال بود مدیرعامل سابق استقلال و کاپیتان سال‌های دور این باشگاه بودند. کار این دو، تا آنجا بالا گرفت که فتخ‌الله‌زاده قصد داشت حسن روشن را به زندان بیندازد ولی باز هم روشن از حرفش کوتاه نمی‌آمد. اما در نهایت این دو هم در مهرماه سال ۸۹ و در دفتر یکی از روزنامه‌ها با هم آشتی کردند ولی مجدداً پس از مدتی اختلافات شان از سر گرفته شد!

حالا و در آستانه رویارویی تیم‌های نکونام و گل محمدی باید دید آیا این دو واقعاً می‌توانند اختلافات شدید دو ماه پیش خود را کنار گذاشته و آشتی کنند یا نه!

آیا دور و بری ها قادرند این دو را که هر یک در عالم فوتبال ملی و باشگاهی جزو سرشناس ترین ها هستند را به زور در آغوش هم قرار بدهند تا روی یکدیگر را ببوسند یا نه؟!

یکی با بیشترین تعداد بازی ملی و دیگری با داشتن گل زده در جام جهانی در کارنامه فوتبالش! هر چند که اخبار رسیده از نزدیکان دو نفر حاکی از عدم تمایل شان به این موضوع خبر می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied