شمانیوز
شما نیوز

طالع بینی | طالع بینی رومی

طالع بینی رومی | طالع بینی رومی برای سرنوشت شما چه چیزی رقم می زند؟

در زیر یک طلع بینی رومی براساس ماه تولدتان رامیخوانید.

طالع بینی رومی | طالع بینی رومی برای سرنوشت شما چه چیزی رقم می زند؟

به گزارش شمانیوز :طالع بینی رومی یک روش پیش گویی سرنوشت است.  طالع بینی رومی قدمت زیادی دارد.  این طالع بینی براساس تاریخ روز تولد شما می باشد. طالع بینی رومی از قدیم الایام مرسوم بوده است.برخی افراد به طالع بینی می اعتقاد زیادی دارد. در ادامه یک طالع بینی رومی را میخوانید.

 

 فروردین

کیهان آماده است تا انرژی هیجان انگیز و پرشور را به زندگی عشقی شما بیاورد. اگر مجرد هستید، برای یک ملاقات احتمالی که می تواند قلب شما را به آتش بکشد آماده شوید. به عنوان یک برج حمل، شما به طبیعت آتشین و ماجراجویانه خود معروف هستید و این روز نیز از این قاعده مستثنی نیست. طالع بینی عاشقانه برج حمل برای امروز نشان می دهد که سیارات برای حمایت از تلاش های عاشقانه شما در یک راستا قرار می گیرند و از شما می خواهند که از منطقه راحتی خود خارج شوید و از لحظه استفاده کنید. اگر قبلاً در یک رابطه هستید، 20 ژوئن فرصتی را برای شما و شریک زندگی تان فراهم می کند تا جرقه را دوباره روشن کنید. یک قرار خود به خودی برنامه ریزی کنید یا با یک حرکت صمیمانه عزیزتان را غافلگیر کنید.

 

اردیبهشت

کیهان حس ثبات و هماهنگی را به زندگی عشقی شما می آورد. اگر مجرد هستید، این زمانی است که ممکن است فردی را جذب کنید که از ماهیت پایه و قابل اعتماد شما قدردانی کند. شما احساس گرما و امنیت دارید که شرکای بالقوه را به سمت شما می کشاند. این انرژی را در آغوش بگیرید و خودتان را به روی ارتباطات جدید باز کنید. طالع بینی عاشقانه ثور برای امروز نشان می دهد که برای افرادی که قبلاً در یک رابطه هستند،  زمان ایده آلی برای تعمیق پیوند با شریک زندگی خود است. یک شب دنج و صمیمی با هم برنامه ریزی کنید، شاید با یک شام رمانتیک یا یک شب آرام در خانه.

 

 خرداد 

 

کیهان موجی از انرژی عاشقانه را وارد زندگی شما می کند. این روز پر از اشتیاق، شدت و ارتباط عمیق با شریک زندگی تان است. اگر مجرد هستید، برای یک برخورد احتمالی که می تواند شما را از پا درآورد آماده باشید. برای کسانی که در حال حاضر یک رابطه دارند، شما و شریک زندگیتان احساس صمیمیت جدیدی را تجربه خواهید کرد. طالع بینی عشق جوزا امروز نشان می دهد که شما بدون زحمت با یکدیگر ارتباط برقرار می کنید و یکدیگر را در سطح عمیقی درک می کنید. زمان فوق العاده ای برای شرکت در گفتگوهای عمیق، به اشتراک گذاشتن رویاهای خود و برنامه ریزی برای آینده با هم است. اگر مشکلات حل نشده ای بین شما و شریک زندگی تان وجود داشته است، اکنون وقت آن است که به آنها رسیدگی کنید.

 

 تیر 

عشق یک مرحله اصلی در زندگی شما می گیرد زیرا انرژی کیهانی بخش عاشقانه شما را شعله ور می کند. این روز نوید شور، ارتباطات عاطفی عمیق و برخوردهای هیجان انگیز را می دهد. طالع بینی عاشقانه سرطان امروز نشان می دهد که اگر قبلاً در یک رابطه هستید، می توانید انتظار موجی از محبت و صمیمیت بین شما و شریک زندگی خود را داشته باشید. انرژی روز شما را تشویق می کند تا احساسات خود را آشکارا و صادقانه بیان کنید. از این فرصت استفاده کنید تا عمیق‌ترین احساسات و خواسته‌های خود را به شریکتان منتقل کنید، زیرا آنها آسیب‌پذیری شما را می‌پذیرند و با عشق و درک پاسخ می‌دهند.

 

مرداد 

انرژی عشق برای شما پر جنب و جوش و پرشور است. شما موجی از اعتماد به نفس و مغناطیس را تجربه خواهید کرد که شرکای بالقوه عاشقانه مانند پروانه را به آتش می کشاند. کاریزما طبیعی شما در بالاترین حد خود قرار خواهد گرفت و ارتباط شما را با دیگران در سطحی عمیق و معنادار آسان تر می کند. اگر در یک رابطه متعهد هستید، این روز شور و هیجانی تازه به همراه خواهد داشت. طالع بینی عاشقانه لئوی امروز نشان می دهد که شما و شریک زندگی تان ممکن است تصمیم بگیرید که یک ماجراجویی خود به خودی را آغاز کنید یا در یک فعالیت جدید با هم شرکت کنید. این تجربه مشترک باعث تقویت پیوند بین شما و ایجاد خاطرات ماندگار می شود.

 

شهریور 

انرژی هیجان انگیز برای عشق و روابط به ارمغان می آورد، باکره. ممکن است در مسائل قلبی احساس خوش بینی و اشتیاق تازه ای داشته باشید. اگر در یک رابطه متعهد هستید، این زمان بسیار خوبی برای تقویت پیوند با شریک زندگی خود است. یک شب ملاقات ویژه برنامه ریزی کنید یا با یک حرکت متفکرانه که نشان دهنده عشق و قدردانی شماست، آنها را غافلگیر کنید. طالع بینی عاشقانه باکره امروز نشان می دهد که ارتباط باز و صادقانه به شما کمک می کند در سطح عمیق تری ارتباط برقرار کنید و صمیمیت و درک را تقویت کنید. برای باکره های مجرد، کیهان شما را تشویق می کند که از منطقه راحتی خود خارج شوید و فرصت های رمانتیک جدید را کشف کنید. در گردهمایی های اجتماعی شرکت کنید یا در فعالیت هایی شرکت کنید که مطابق با علایق شما هستند.

طالع بینی

 مهر 

هم ترازی سیاره ای نشان از روزی پر از روابط عاشقانه و عاطفی دارد. انرژی اطراف شما برای تعمیق روابط و کاوش در اعماق عشق مفید است. اگر در شراکت متعهدانه ای هستید، این زمان ایده آلی است تا شعله را دوباره روشن کنید و پیوند را با طرف مقابلتان تقویت کنید. طالع بینی عشق ترازو امروز نشان می دهد که ارتباطات کلید موفقیت در این روز خواهد بود. وقت بگذارید و احساسات خود را آشکارا و صادقانه بیان کنید، زیرا شریک زندگی شما از آسیب پذیری عاطفی شما استقبال می کند و قدردان آن خواهد بود.

 

آبان

هم ترازی های سیاره ای نشان دهنده روزی پر از شدت و اشتیاق در امور قلبی است. احتمالاً یک ارتباط عاطفی عمیق با شریک زندگی خود تجربه خواهید کرد، زیرا انرژی روز به شعله های میل و صمیمیت دامن می زند. طالع بینی عشق عقرب امروز نشان می دهد که برای کسانی که در روابط متعهد هستند، این زمان ایده آلی برای کشف اعماق پیوند خود است. با شریک زندگی خود در مورد عمیق ترین خواسته ها و ترس های خود صحبت کنید و اجازه دهید آسیب پذیری ارتباط عاطفی بین شما را تقویت کند.

 

 آذر 

کیهان در حال هماهنگ شدن است تا لحظاتی هیجان انگیز و پرشور را در زندگی عاشقانه شما به ارمغان بیاورد. اگر در یک رابطه هستید، انتظار داشته باشید که جرقه هایی در طول روز پخش شود. شریک زندگی شما به سمت جذابیت مغناطیسی و انرژی پر جنب و جوش شما کشیده خواهد شد و هر دوی شما ارتباط عمیقی با یکدیگر خواهید داشت. طالع بینی عاشقانه قوس امروز نشان می دهد که برقراری ارتباط با خواسته ها و احساسات خود برای شما آسان خواهد بود و به درک بیشتر بین شما و عزیزتان منجر می شود. این زمان بسیار خوبی برای ابراز محبت و افراط در حرکات عاشقانه است که پیوند مشترک شما را تقویت می کند.

 

 دی 

عشق در مرکز زندگی شما قرار می گیرد. اگر در یک رابطه متعهد هستید، این روز حس تازه ای از عاشقانه و اشتیاق را به ارمغان می آورد. شما و شریک زندگیتان ممکن است سفری زیبا برای برقراری ارتباط مجدد آغاز کنید و پیوند عاطفی خود را عمیق تر کنید. برای ابراز احساسات و ابراز قدردانی از عزیزتان وقت بگذارید. طالع بینی عشق برج جدی امروز به شما پیشنهاد می کند که برای یک گردش عاشقانه برنامه ریزی کنید یا آنها را با یک حرکت صمیمانه غافلگیر کنید که باعث می شود آنها احساس عزیز و دوست داشتنی کنند. ارتباطات بدون زحمت جریان می یابد و به شما امکان می دهد خواسته ها و رویاهای خود را بیان کنید و ارتباط قوی تری بین شما و شریک زندگی خود ایجاد کنید.

 

بهمن 

انرژی کیهانی تأثیر عمیقی بر زندگی عاشقانه شما خواهد داشت. هم ترازی های سیاره ای نشان می دهد که ممکن است موجی از احساسات و ارتباط عمیق با شریک زندگی خود را تجربه کنید. این زمان برای شور و صمیمیت شدید است. طالع بینی عاشقانه دلو امروز نشان می دهد که اگر در یک رابطه متعهد هستید، ممکن است در این روز شما و شریک زندگی تان یک پیوند شدید احساس کنید. شما قادر خواهید بود خواسته ها و نیازهای خود را به راحتی بیان کنید و درک عمیق تری را بین خود تقویت کنید. این ارتباط شعله های شور و اشتیاق را شعله ور می کند و حس عشق و تعهد دوباره ای را تجربه خواهید کرد.

 

اسفند

هم ترازی های سیاره ای تأثیر قابل توجهی بر زندگی عاشقانه شما خواهد داشت و فرصت های هیجان انگیز و احساسات شدید را به وجود می آورد. این زمان افزایش علاقه و ارتباط است، به شما امکان می دهد پیوند خود را با شریک زندگی خود عمیق تر کنید یا به طور بالقوه با شخص جدیدی ملاقات کنید. طالع بینی عاشقانه ماهی های امروز نشان می دهد که اگر قبلاً در یک رابطه متعهد هستید، برای روزی پر از عاشقانه و گفتگوهای صمیمانه آماده شوید. انرژی کیهانی ارتباط عاطفی شما را تقویت می کند و بیان عمیق ترین خواسته ها و رویاهای خود را برای شما و شریک زندگیتان آسان تر می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied