شمانیوز
شما نیوز

حقوق بازنشستگان | افزایش حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان | خبرهای جدید درباره افزایش حقوق بازنشستگان

حقوق بازنشستگان | خبرهای جدید درباره افزایش حقوق بازنشستگان

رییس فراکسیون بازنشستگان و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، خبرهای جدیدی درباره افزایش حقوق بازنشستگان1403 ارائه دادند.

به گزارش شمانیوز : حقوق بازنشستگان یک موضوع پر بحث در ایران است. حقوق بازنشستگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دولتها همراه به دنبال تلاش برای رفاه بازنشستگان و افزایش حقوق آنان است. در ادامه جدیدترین خبر درباره حقوق بازنشستگان را میخوانید.

 

خبر خوب از افزایش ۴۰ درصدی حقوق بازنشستگان

رییس فراکسیون بازنشستگان و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در نشستی با کانون‌های فرهنگیان سراسر کشور با اشاره به اختصاص بودجه ۵۰ هزار میلیارد تومانی برای اجرای قانون متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۱۴۰۳ از سوی مجلس یازدهم گفت: تخصیص این اعتبار در راستای مطالبه عمومی و قانونی بازنشستگان بود و مجلس نشان داد معیشت و افزایش حقوق بازنشستگان دراولویت اصلی است و از این خط قرمز عبور نخواهد کرد.

حقوق بازنشستگان

مهدی عیسی زاده تاکید کرد: یکی از دلایل رد لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مربوط به بازنشستگان بود که انشالله با اصلاحاتی که دولت انجام خواهد داد اعتبار ۵۰همت متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان سال آینده اجرایی خواهد شد.

عیسی زاده در نشست با روسای کانون‌های فرهنگیان بازنشسته سراسر کشور با بیان اینکه طبق فرمول مصوب، باید ۴۰ درصد متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از ابتدای سال آینده برای ۲میلیون و ۵۰۰هزار نفر اجرایی شود؛ گفت: ضمنا سازمان تامین اجتماعی هم باید طبق ساز کارخود متناسب‌سازی را برای بازنشستگان در سال بعد اجرا کند.

فرهنگیان بازنشسته در این نشست به طرح مطالبات خود پرداختند و بر لزوم اجرای متناسب‌سازی تاکید کردند

منبع: ایلنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی