شمانیوز
شما نیوز

اخبار ورزشی

دستگیری بازیکن سرشناس فوتبال ایران در پارتی شبانه

دستگیری بازیکن سرشناس فوتبال ایران در پارتی شبانه

برگزارکنندگان این مهمانی برای گرم کردن بازار کار خود گاهی از سلبریتی‌ها دعوت می‌کنند تا به نوعی به فعالیت خود اعتبار بدهند اما با لو رفتن مهمانی‌ها و ورود پلیس به ماجرا، دستگیری سلبریتی‌ها جنجالی می‌شود.

به گزارش شمانیوز؛ پسر جوانی که پایه ثابت این مهمانی‌هاست هم می‌گوید: معمولا برگزارکننده پارتی شبانه، ویلا را چند ماهه با مبلغی گران‌تر از صاحب باغ اجاره می‌کند. این ویلاها در جاهای پرت و کم‌تردد است اما بادیگارد دارد و هرکسی نمی‌تواند ورود کند. من ماهی سه مهمانی می‌روم و بسته به فازی که دارم از امکاناتش استفاده می‌کنم.‌ از او درمورد مصرف مخدر در این مهمانی‌ها پرسیدیم که مدعی شد: برگزارکننده فقط مشروب سرو می‌کند اما شما می‌توانید با خودتان گل ببرید و استفاده کنید. استفاده از گل هیچ مانعی ندارد.
اخبار ورزشیپسر جوان ادامه می‌دهد: البته در برخی مناطق مهمانی‌های لاکچری‌تر برگزار می‌شود که درآن مخدر وجود دارد و حتی کوکایین مصرف می‌شود. این نوع مهمانی‌ها خیلی کم و انگشت‌شمار است وبرای ورود به آن به علت دعوت کم افراد، سختگیری می‌شود و فقط افرادی که خیلی پولدار هستند، می‌توانند بروند.من خودم دوست داشتم بروم ولی امکان‌پذیر نبود. اینجا دعوتنامه به کیوآرکد معروف است. برایت یک کیوآرکد می‌فرستند که مقابل در آن را اسکن می‌کنند واگر صحت آن تاییدشد اجازه ورود می‌دهند.

 

پارتی بازیکن لیگ برتری در ماوند

با افزایش فعالیت این افراد در شبکه‌های اجتماعی، پلیس فعالیت آنها را زیر ذره بین برده و در صورتی‌که با رصد فضای مجازی با این آگهی‌ها روبه‌رو شوند، موضوع را پیگیری می‌کنند. البته به گفته یک مقام آگاه، برخی از این آگهی‌ها کلاهبرداری است و افراد به بهانه ارسال دعوتنامه، بیعانه می‌گیرند و بعد دیگر پاسخگوی فرد نیستند. چندی قبل در طرقبه ماموران پلیس متوجه برگزاری پارتی بلیتی شده و با حضور در ویلای لاکچری، موفق شدند 173 دختر و پسر را دستگیر و بیش از 50 لیتر مشروب کشف کنند. در یزد نیز پسری که مهمانی مختلط بلیتی برگزار می‌کرد، پس از دستگیری و محاکمه به پنج سال حبس محکوم شد. در این میان اما گاهی فوتبالیست‌ها خود برگزارکننده پارتی‌های شبانه هستند. چندی قبل بازیکن لیگ برتری در دماوند پارتی برگزار کرد که موضوع برملا شد و با حضور پلیس، ردپای مشروبات الکلی در این مهمانی به دست آمد. با برخوردهای قضایی و انتظامی با این افراد، به نظر می‌رسد فعالیت آنها در شبکه‌های اجتماعی کاهش داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی