شمانیوز
شما نیوز

دربی | اخبار ورزشی

اخبار ورزشی | اتفاق ناگوار برای استقلال قبل از دربی

اخبار ورزشی | اتفاق ناگوار برای استقلال قبل از دربی

امروز قبل از بازی دربی برای استقلال اتفاقی عجیب رخ داد. این تیم توسط کمیته انظباطی جریمه شد.

به گزارش شمانیوز : امروز پنجشنبه 23 آذر دربی 102 ام برگذار خواهد شد. در آستانه دربی اتفاقی ناگوار برای استقلال رخ داد. باشگاه استقلال در روز دربی از سوی کمیته وضعیت جریمه شد.کمیته وضعیت بازیکنان آرای جدید خود را درباره پرونده های مختلف صادر کرد.

آرای صادره به شرح زیر است:

با توجه به شکایت بهزاد نوشادی از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 253 میلیون و 757 هزار و 298 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 27 میلیون و 331 هزار و 909 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان یک میلیارد و 646 میلیون و 242 هزار و 702 ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت مهدی شیری از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 44 میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ یک میلیارد و 409 میلیون و 661 هزار و 575 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان صادر کرد.

در پرونده شکایت مسعود ملکی از محمد مهدی قنبری، بازیکن باشگاه تراکتور، وی به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 144 میلیون و 960 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 68 میلیون و 560 هزار و 128 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان صادر کرد.

با توجه به شکایت مهدی خرم از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ 4 میلیارد و 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 102 میلیون و 460 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت هیات فوتبال خوزستان از عماد مهاجری ، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان قرار رد صادر کرد.

منبع : دنیای اقتصاد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی