شمانیوز
شما نیوز

یحیی گل محمدی | پرسپولیس

اخبار ورزشی| تیکه سنگین گل محمدی به VAR

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس، درباره VARصحبت کرد و متلک هایی انداخت که در زیر می خوانید.

اخبار ورزشی| تیکه سنگین گل محمدی به VAR

به گزارش شمانیوز:بازی دیروز پرسپولیس مقابل استقلال که برگذارشد،  حواشی زیادی به همراه داشت. در این میان مربی پرسپولیس با متلک هایی VARرا با خاک یکسان کرد. 

 

تیکه سنگین گل محمدی بهVAR

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۱۰۲ گفت: بازی جاندار و خوبی بود. در نیمه اول توانستیم خیلی جریان بازی را کنترل کنیم و گردش توپ خیلی خوبی داشتیم. یکی دو موقعیت خوب داشتیم و خوب بازی را مدیریت کنیم و به دروازه حریف برسیم و از ضربات ایستگاهی‌مان خوب استفاده کنیم اما به گل نرسیدیم. 

وی ادامه داد: در نیمه دوم یک مقدار استقلال با پرس شدیدتری بازی کرد و شاید آن‌طور که انتظار داشتم بچه‌ها پاس بیشتری در زمین حریف بدهند، این اتفاق خیلی کم افتاد. بعد از آن توانستیم به گل برسیم و در جریان بازی هم موقعیت خاصی به حریف ندادیم و در فاز دفاعی خیلی خوب عمل کردیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: نمی‌دانم داوران عراقی مستقر در اتاق VAR را از کجا آورده‌اند و اینکه چرا این صحنه‌ها را خیلی زود به VAR می‌بردند. در دقیقه ۶۰ بازیکن استقلال باید اخراج مستقیم می‌شد و خیلی عجیب بود که این اتفاق نیفتاد. تصمیمات VAR خیلی عجیب بود. بنیادی‌فر آن صحنه را خودش دیده بود ولی تصمیمش را زیر سؤال برد. به نظر من روز خوبی برای داوران ما نبود. اگر قرار باشد این‌طور VAR بیاید همان‌ بهتر که نیاید و زیاد هم تلاش نکنیم تا هزینه‌های باشگاه‌ها را بالا ببریم. خودتان را به دردسر نیندازید و همان که VAR نباشد بازی قشنگ‌تر می‌شود. اینگونه خیلی نوبر بود که با وجود VAR تصمیمات اشتباه گرفته می‌شد.

یحیی گل محمدی

گل‌محمدی در واکنش به صحبت‌های نکونام که گفته بود داور باید دو پنالتی برای آنها می‌گرفت و اینکه استقلال چند موقعیت گلزنی داشت و به پرسپولیس فرصت خلق موقعیت ندادند، گفت: من درباره نظر دیگران صحبت نمی‌کنم و حرفی نمی‌زنم. هرکس نظرش خودش را دارد و برای خودش قابل احترام است. این صحبت‌هایی که ما کردیم نظر کارشناسان بود و صحنه‌های واضحی بود که دیده شد. امروز ۲ امتیاز از ما گرفتند و یک امتیاز به حریف دادند، این کل اتفاقات بازی امروز بود.

وی در پاسخ به این سؤال که دلیل اینکه این همه تصمیمات علیه پرسپولیس گرفته می‌شود چیست؟ گفت: دلیلش این است که ما احترام می‌گذاریم و حجب و حیا داریم و رعایت می‌کنیم. وقتی چنین احساسی به آنها دست می‌دهد می‌گویند هر بلایی که سرشان بیاوریم اینها حرف نمی‌زنند. خودمان هم مقصر هستیم و باید از حق خودمان بیشتر دفاع کنیم و یک مقدار باید شلوغ‌بازی دربیاوریم. متأسفانه این کارها در فوتبال ایران جواب می‌دهد.

گل‌محمدی تصریح کرد: قبل از بازی می‌آیند درباره داوری‌های دربی‌های گذشته صحبت می‌کنند. این اتفاق فشار زیادی روی داور می‌آورد و دوستان کمیته انضباطی هم رفاقت‌هایی دارند. نمی‌دانم داستان چیست که این دوگانگی در برخورد و دادن رأی را ایجاد می‌کند و ما این شرایط را حس می‌کنیم. چون مدیرعامل آنها (علی خطیر) با رئیس فدراسیون (تاج) رفاقت دیرینه و صمیمی دارد نباید حق تیم دیگری ضایع شود. از باشگاه انتظار دارم که از حق تیم و هواداران دفاع کند و یک جایی باید داد و هوار بزند، نمی‌گویم بی‌احترامی شود ولی باید از حق باشگاه بیشتر دفاع شود. تا الان حجب و حیا به خرج دادیم ولی از این به بعد باید یک مقدار جریح‌تر باشیم، من دوست ندارم از این کلمات استفاده کنم ولی متأسفانه جواب می‌دهد.

منبع:  افکارنیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied