شمانیوز
شما نیوز

هواشناسی | پیش بینی هواشناسی

پیش بینی بارش باران در برخی مناطق | این استانها منتظر بارش باشند

سازمان هواشناسی کشور برای برخی نقاط کاهش دما و بارش باران پیش بینی کرده است.

پیش بینی بارش باران در برخی مناطق | این استانها منتظر بارش باشند

به گزارس شمانیوز:سازمان هواشناسی مدیریت بحران و مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور از بارش باران در شمال کشور و کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد در نوار شمالی خبر داد. دوشنبه (۲۷ آذرماه) در مناطقی از اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، ارتفاعات رشته کوه البرز و برخی نقاط واقع در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و زنجان بارش رخ می‌دهد. طی این روز بارش در گیلان و مازندران شدت بیشتری خواهد داشت و در ارتفاعات و مناطق سردسیر، بارش به‌صورت برف پیش‌بینی می‌شود.

هواشناسی

ضیاییان در ادامه گفت: امروز در برخی مناطق واقع در شمال غرب و فردا در شرق و جنوب سمنان، در بعضی ساعات وزش باد به نسبت شدید تا شدید رخ می‌دهد. دوشنبه و سه شنبه در نوار شمالی کشور به‌ویژه در سواحل دریای خزر دمای هوا بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.امروز تنگه هرمز، دریای عمان، دریای خزر و فردا دریای خزر و شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

وی افزود: فردا آسمان تهران در روز و شب صاف تا قسمتی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۵ و حداکثر ۱۳ درجه سانتیگراد و روز سه شنبه قسمتی ابری و وزش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر ۱۰ درجه سانتیگراد را دارد.

ضیاییان گفت: طی فردا و پس فردا شهرکرد با ۶- و ۷- سردترین و بندرعباس با ۲۷ و ۲۶ درجه سانتیگراد گرم‌ترین مراکز استان کشور هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied