شمانیوز
شما نیوز

حقوق کارمندان | حقوق بازنشستگان

حقوق کارمندان | جزییات جدید درباره افزایش حقوق کارمندان

رئیس سازمان برنامه و بودجه جزییات جدیدی از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان اعلام کرد.

حقوق کارمندان | جزییات جدید درباره افزایش حقوق کارمندان

به گزارش شمانیوز : حقوق کارمندان همواره یک مسئله پر بحث است. حقوق کارمندان در ایران بسیار پر اهمیت است. هر سال برای افزایش حقوق کارمندان برنامه ریزی هایی انجام میشود. در ادامه جدیدترین خبر درباره حقوق کارمندان را میخوانید. 

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پلکانی بودن افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان اظهار کرد: میانگین افزایش حقوق کارمندان ۱۸ درصد و بازنشستگان ۲۰ درصد است که به صورت پلکانی اعمال می شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با توجه به ارسال نسخه اصلاح شده لایحه بودجه ۱۴۰۳ در هفته آینده به مجلس گفت در این نسخه جزئیات محاسبه منابع بودجه برای نمایندگان مجلس شفاف می شود.

 

همسان سازی حقوق بازنشستگان

منظور اظهار کرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه قبلی هم وجود داشت و تلاش می شود در نسخه اصلاحی برای رفع ایراد نمایندگان بیش از گذشته به آن توجه شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پلکانی بودن افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان گفت: میانگین افزایش حقوق کارمندان ۱۸ درصد و بازنشستگان ۲۰ درصد است که به صورت پلکانی اعمال می شود.

بر این اساس کارمندانی که درآمدشان در سطوح بالاتری است افزایش حقوق کمتری خواهند داشت و کارمندانی که حقوق کمتری دارند درصد افزایش حقوقشان بیشتر خواهد بود.

منبع : تیتر کوتاه

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied