شمانیوز
شما نیوز

بانک ایران زمین

افزایش سرعت مولد سازی دارایی های بانک ایران زمین

بانک ایران زمین در راستای سیاست های دولت و بانک مرکزی سرعت واگذاری دارایی های منجمد خود را از طریق تشکیل صندوق های املاک و مستغلات و همچنین ورود هلدینگ مالی خود به بورس افزایش می دهد. بانک ایران زمین در راستای سیاست های دولت و بانک مرکزی سرعت واگذاری دارایی های منجمد خود را از طریق تشکیل صندوق های املاک و مستغلات و همچنین ورود هلدینگ مالی خود به بورس افزایش می دهد.

افزایش سرعت مولد سازی دارایی های بانک ایران زمین

در سال های گذشته به جهت شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و همچنین تحریم ها و تورم موجود، بسیاری از دارایی های بانک ها که باید در مسیر تولید قرار می گرفت به دارایی های منجمد و غیر مولد تبدیل شد. 

این در حالی است که در روزهای اخیر خبر درج نماد گروه مالی داتام (هلدینگ مالی بانک ایران زمین) در بورس تهران منتشر شد و در همین راستا بانک ایران زمین قصد دارد با تاسیس صندوق های املاک و مستغلات، دارایی های منجمد خود را به دارایی های مولد در جهت رشد تولید و اقتصاد کشور تبدیل کند.

با افزایش مولدسازی دارایی های بانک ایران زمین، گام موثری در جهت تقویت تولید داخلی و ایجاد فرصت های شغلی و توسعه کسب و کارهای جدید در بخش های مختلف اقتصادی کشور برداشته خواهد شد و شاهد پیشروی این نهاد مالی در حوزه سرمایه گذاری و نماد بورسی آن در فرابورس خواهیم بود.

بانک ایران زمین در سال های اخیر با توسعه زیرساخت های لازم در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی سرویس های بانکداری مدرن و همچنین بررسی نیازهای مشتریان در این حوزه، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار را در ارائه خدمات بانکداری دیجیتال به خود اختصاص دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied