شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس | کدام مدارس یکشنبه 3 دی 1402 تعطیل هستند؟

با ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور احتمال می رود به دلیل برودت هوا مدارس در برخی استان ها در روز یکشنبه 3 دی تعطیل اعلام شود.

تعطیلی مدارس | کدام مدارس یکشنبه 3 دی 1402 تعطیل هستند؟

به گزارش شمانیوز: با ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور احتمال می رود به دلیل برودت هوا مدارس در برخی استان ها در روز یکشنبه 3 دی تعطیل اعلام شود.

در صورتیکه مدارس هر استان در روز شنبه تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

تکمیلی 1// هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی

پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز برای استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، برخی مناطق جنوب کشور، بخش‌هایی از مرکز، به‌تدریج استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و از اواخر وقت برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور بارش باران، برف و رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

این وضعیت فردا یکشنبه سوم دیماه 1402 در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و روز دوشنبه در نوار شمالی کشور و برخی مناطق غرب ادامه دارد. شدت بارش‌های امروز برای شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب کردستان و آذربایجان غربی است. روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه جو آرامی برای کشور پیش‌بینی می‌شود.

طی 2 روز آینده در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل وزش باد شدید جنوبی و در مناطق شمال غرب، غرب، شمال شرق، شرق و جنوب شرق در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. شمال خلیج‌فارس امروز مواج است.

 

تکمیلی ۲//مدارس برخی مناطقِ اردبیل مجازی شد

آموزش‌وپرورش اردبیل: به‌دلیل تندباد شدید فردا مدارس ابتدایی در شهرستان‌های انگوت، ارشق، لاهرود، نمین، نیر و سرعین و مدارس ابتدایی و متوسطۀ اولِ مشگین‌شهر غیرحضوری است.

 

در حال تکمیل...

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied