شمانیوز
شما نیوز

استقبال از غرفه بانک پارسیان در پنجمین نمایشگاه ریتیل شو

غرفه بانک پارسیان در نخستین روز از پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته (IRAN Retail Show 2023 ) با ارائه محصولات متنوع مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

استقبال از غرفه بانک پارسیان در پنجمین نمایشگاه ریتیل شو

به گزارش خبرنگار شمانیوز ، پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته (IRAN Retail Show 2023 )، از امروز در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور پررنگ بانک پارسیان شروع به کار کرد.

بانک پارسیان به منظور تامین مالی و افزایش فروش مشتریان هدف در زنجیره تامین کالاهای تند مصرف قصد دارد در این نمایشگاه از محصول جدید خود با نام "زنجیره تامین کالاهای تند مصرف" رونمایی کند.

این محصول تسهیلات اختصاصی ویژه ای را برای شرکت های پخش و فروشگاه های زنجیره ای ارائه  میکند.

بانک پارسیان

از ویژگی های این طرح می توان به پرداخت تسهیلات با شرایط مطلوب به شرکت های پخش و فروشگاه های زنجیره ای که در حال حاضر مشتری بانک نبوده یا فاقد فروش متمرکز نزد بانک هستند، مشروط به تمرکز گردش مالی کسب و کارشان از طریق اتصال دستگاه های کارتخوان / درگاه یا واگذاری چک های حاصل از فروش به حساب های ایشان نزد بانک پارسیان با شرایط تسهیلات بدو همکاری تا سقف 25% فروش متمرکز آتی ماهیانه در حساب قرض الحسنه جاری با بازپرداخت سه ماهه یکجا در سررسید، با امکان افزایش آن پس از دوره یاد شده تا سقف 85 % فروش متمرکز ، متناسب با ظرفیت اعتباری و معدن حساب ، اشاره کرد.

کالاهای تند مصرف به کالاهایی گفته می شود که در بازار به سرعت فروخته و مصرف می شوند .

بانک پارسیان با محصولات متنوع خود از جمله سامانه پارس (سامان اختصاصی مشتریان vip حقوقی و بانکداری شرکتی ، تسهیلات خرید دین ( پرداخت زودتر از موعد وجه چک های مشتریان) و سامانه بانکداری بازکبالت که شامل مجموعه ای از سرویس های مالی (مانند انتقا وجه ، صورتحساب و ....) و غیر مالی (تبدیل حساب به شبا ، استعلام شبا، تطبیق کد ملی و شماره حساب و....)  در این نمایشگاه حضوری پررنگ دارد.

بانک پارسیان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied