شمانیوز
شما نیوز

اردشیر کاظمی

چهره جوانی و سن اردشیر کاظمی همه را شوکه کرد

اردشیر کاظمی بازیگر ایرانی که در طول فعالیت هنری خود در بیش از 60 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده برای اولین بار درباره زندگی شخصی اش صحبت کرد.

چهره جوانی و سن اردشیر کاظمی همه را شوکه کرد

به گزارش شمانیوز؛ اردشیر کاظمی پیرمرد شیرین فیلم‌ و سریال‌های ایرانی که با چهره صامتش و در کمال جدیت مخاطب را می‌خنداند و شیفته خود می‌کند، با نزدیک شدن به پخش آخرین قسمت سریال «مگه تموم عمر چندتا بهاره؟» در سیزدهمین قسمت «2شات» حضور یافت و با علی میرمیرانی مجری این برنامه به گپ و گفت نشست و از زندگی خصوصیش گفت. 

اردشیر کاظمی

اردشیر کاظمی بازیگر نقش پدر منوچهر در سریال پژمان ؛ در برنامه دو شات در مورد سن واقعی و تاریخ تولدش چنین گفت:

مجری:اردشیر خان کاظمی عزیز شما سن شناسنامه ای دقیقتان را می فرمایید؟

اردشیر کاظمی:29 آبان 1317

مجری:سن شما سوء تفاهم وجود داشته، هیچ وقت سعی نکردید، رفع کنید؟

اردشیر کاظمی:والا راه و رسمش رو بلد نبودم.

اردشیر کاظمی

اردشیر کاظمی چند سال دارد؟

اردشیر کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون که چند سالی در فضای مجازی از او به عنوان مسن ترین بازیگر ایرانی یاد می شد و تاریخ تولدش در بسیاری از رسانه‌ها سال 1299 قید شده بود متولد 29 آبان 1317 است و با یک جمع و تفریق ساده می توان به سن این بازیگر رسید.

اردشیر کاظمی

ازدواج و همسر اردشیر کاظمی

ماجرای دیگری که در این گفتگو شفاف سازی شد، مربوط به موضوع همسر اردشیر کاظمی بود که در حین این گفتگو روشن شد که وی هرگز ازدواج نکرده و بچه ای هم ندارد و این یعنی تصاویر منتشر شده با موضوع اردشیر کاظمی و همسرش صحت ندارند، چراکه در واقع وی همسری ندارد.

فیلم های اردشیر کاظمی

کاظمی در سال 1349 وقتی 32 ساله بود با فیلم «طلوع» به کارگردانی «سلیمان میناسیان» جلوی دروبین رفت و پس از آن در آثاری چون مگه تموم عمر چندتا بهاره؟،دینامیت، لازانیا، لیسانسه ها، پا تو کفش من نکن، نهنگ عنبر2،در دنیای تو ساعت چند است، گشت ارشاد، شاهگوش،نهنگ آبی، موچین، پژمان، خوش نشین ها، دزد و پلیس، پایتخت،دودکش، یادداشت های کودکی و... حضور داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied