شمانیوز
شما نیوز

در فاصله یک ماه، رکورد تولید شمش در فولاد خراسان دوباره شکسته شد

هت‌تریک فولاد خراسان در رکورد تولید شمش

مدیرعامل «شرکت مجتمع فولاد خراسان» با اعلام این که همکارانش در آذر ماه امسال رکورد تولید ماهانه تولید شمش فولادی را در این شرکت جابه‌جا کردند، از عزم راسخ کارکنان این شرکت در خلق این رکورد، آن هم تنها به فاصله یک ماه از ثبت رکورد قبلی، قدردانی کرد.

هت‌تریک فولاد خراسان در رکورد تولید شمش

طهمورث جوان‌بخت، با بیان این که کارکنان فولاد خراسان، شعار «رشد تولید» را با همتی مضاعف در این شرکت تحقق بخشیده‌اند، افزود: همکاران باانگیزه و غیور ما، که ماه گذشته رکوردهای تولید را در هر چهار ناحیه تولیدی جابه‌جا کرده و اتفاقی تاریخی را رقم زدند، در آذر ماه هم با فاصله تنها یک ماه، بار دیگر رکورد تولید فولاد خام را شکستند.

جوان‌بخت با قدردانی از کلیه کارکنان شرکت در بخش‌های گوناگون تامین، تولید، پشتیبانی و پیمانکاران برای رقم زدن این اتفاق تاریخی، قدردانی کرد.

معاون بهره‌برداری «شرکت مجتمع فولاد خراسان» در تشریح جزییات این خبر اعلام کرد: با تلاش کارکنان واحد فولادسازی با تولید 111 هزار و 162 تن شمش، افزایش 3702 تنی در تولید فولاد خام این واحد، به فاصله یک ماه از رکورد قبلی، به ثبت رساندند. این در حالی است که پیش از آن در مهر ماه نیز شاهد رکوردشکنی در این ناحیه بوده‌ایم.

به گفته فضیلتی، همزمان با این رکورد شکنی، همکاران فولادسازی شماره 2 شرکت موفق شدند در تولید شمش بالاترین نصاب تولید را از شروع به کار این کارخانه رقم زده و با تولید 54 هزار و 610 تن شمش، پس از 3 ماه از ثبت نصاب پیشین، 204 تن ارتقا بخشند. معاون بهره برداری فولاد خراسان، این موفقیت را که حاکی از تعهد، انضباط و هماهنگی سازمانی، انسجام مدیریتی، روحیه وحدت و همدلی همکاران در تحقق شعار «رشد تولید» و حمایت همه جانبه ارکان عالی مدیریت شرکت، به ویژه مدیرعامل مجتمع است، به تمام همکاران و اعضای خانواده بزرگ فولاد خراسان تبریک گفت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied