شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

این مورد در ترکیب پرسپولیس عجیب بود

از دقایق پایانی نیمه دوم دربی تا اولین ثانیه‌های نیمه دوم بازی با شمس آذر، ظاهرا علی نعمتی همیشه آماده است تا یک ضربه پنالتی را به حریف تقدیم کند.

این مورد در ترکیب پرسپولیس عجیب بود

به گزارش شمانیوز؛ به محض روبرو شدن پرسپولیس با فشار تیم حریف، پتانسیل اشتباه کردن علی نعمتی به اوج می‌رسد. او در شهرآورد می‌دانست که VAR چقدر روی برخوردها حساس خواهد بود اما با یک تکل بی‌موقع، پیروزی تیم‌اش را به تساوی تبدیل کرد. نعمتی امروز هم با آن دفع توپ عجیب و غریب که بیشتر به یک پاس برای بازیکن حریف شباهت داشت و البته آن تکل ناشیانه، به شمس آذر نیز پنالتی داد. به نظر می‌رسد یحیی باید به فکر ترمیم سمت چپ خط دفاعی تیم‌اش باشد. چرا که با داشتن علی نعمتی، این تیم شانس بسیار کمی برای کلین‌شیت در هر مسابقه داد. او این روزها به سخاوتمندترین مدافع لیگ پیدا شده است. هر کسی که هستید و هر جا که هستید، نعمتی شما را پیدا می‌کند تا یک پنالتی را به شما هدیه بدهد!

البته که کابوس نعمتی همین‌جا تمام نشد. او در ادامه این بازی با استوک به صورت بازیکن حریف زد تا با دریافت کارت زرد دوم، زمین را ترک کند. یک زخم کاری از بازیکنی که این روزها به اشتباه کردن خو گرفته است. البته که نعمتی تنها مقصر این اتفاق به شمار نمی‌رود. اصرار یحیی به استفاده از این بازیکن در پست غیرتخصصی با وجود داشتن بازیکنی مثل محمدمهدی احمدی در سمت چپ، پرسپولیس را به دردسر انداخته است با این نمایش افتضاح، شاید این آخرین حضور نعمتی در پست مدافع چپ پرسپولیس بوده باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied