شمانیوز
شما نیوز

مخابرات

دکتر زارعیان ارتباط با شرکت های دانش بنیان از اهداف برگزاری نمایشگاه است

دکتر زارعیان معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با حضور در استودیو مخابرات ایران در خصوص آینده تلکام در ایران گفت .

دکتر زارعیان ارتباط با شرکت های دانش بنیان از اهداف برگزاری نمایشگاه است

دکتر زارعیان معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت:  مجموعه مخابرات با عنوان بزرگترین اپراتور کشور امسال با رویکرد ارتباط بیشتر با مخاطبان اعم از خانگی و سازمانی در نمایشگاه تلکام شرکت کرده است .

وی تصریح کرد:  شرکت مخابرات ایران علاوه بر سرویس دهی به  مشترکان خانگی به سازمان ها و  شرکت های بزرگ در  حوزه تجاری و B2C خدمات ارائه می دهد.

دکتر زارعیان  با بیان اینکه به دنبال افزایش شرکای تجاری هستیم ،همچنینن در حوزه انقلاب صنعتی چهارم کار می کنیم ،افزود : همکاری با شرکتهای دانش بنیان و استارتاپها نیز از جمله سه رویکرد اصلی مخابرات در تلکام ۱۴۰۲ است.

وی  گفت: در نمایشگاه تلکام امسال، در روز اول با شرکت های تخصصی مذاکره کردیم و در روزهای آینده هم این مذاکرات را ادامه می دهیم تا شرکت های دانش بنیان بتوانند از پشتیبانی شرکت مخابرات و امکانات کم نظیر آن در سراسر کشور بهره مند شوند.

معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: بحث هوش مصنوعی، متاورس و ارتباطات نسل شش که اکنون مطرح است، می تواند سرعت را در بخش ارتباطات به صورت روزانه متحول کند.

زارعیان گفت: حوزه  ICT نیاز به کار بیشتر دارد و شرکت مخابرات ایران با وجود بسیاری از مشکلات در تلاش است تا با برقراری تعادل در اداره شرکت و ایجاد ارتباطات تجاری و سازمانی با فعالان صنعت ICT، صنعت مخابرات کشور را به اندازه توان خود ارتقا دهد.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied