شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

خط و نشان جدی یحیی برای ستاره پرسپولیس

مدافع تیم ملی ایران در آستانه جام ملت های آسیا به دلیل عدم تمرکز روی مسایل فنی دیگر اطمینانی برای حضور مستمر در ترکیب اصلی پرسپولیس هم ندارد.

خط و نشان جدی یحیی برای ستاره پرسپولیس

به گزارش شمانیوز؛ محمدحسین کنعانی زادگان یکی از مهره‌های ثابت فصل جاری پرسپولیس بود که در دیدار با شمس آذر قزوین جایی در لیست بازیکنان این تیم نداشت تا از قاب تلویزیون شاهد پیروزی دو بر یک سرخپوشان پایتخت باشد.

مصدومیت جزئی مدافع تیم ملی ایران عاملی شد تا فرشاد فرجی این بار کنار گئورگی گولسیانی در قلب دفاع پرسپولیس بازی کند. کنعانی زادگان طبق اعلام اوسمار ویرا مربی سرخپوشان مشکلی برای بازی کردن نداشت اما با تصمیم یحیی گل محمدی به دلیل مسائل غیر فنی بیرون از ترکیب قرار گرفت.

سرمربی پرسپولیس پس از پایان این دیدار در خصوص این تصمیم به خبرنگاران گفت: «حسین کنعانی زادگان هم تمرکز خوبی در تمرینات نداشت. باید با او صحبت کنیم تا ببینیم وضعیتش چطور است تا بتواند با تمرکز کافی در تمرینات شرکت کند.»

کنعانی زادگان که گفته می‌شد به دلیل مصاحبه‌های جنجالی چند وقت اخیرش همچنان مغضوب هم تیمی‌هایش در تیم ملی ایران و پرسپولیس است قرار است در جلسه خصوصی با سرمربی تیم شرکت کرده و دغدغه‌های غیر فنی خود را با او در میان بگذارد. کنعانی زادگان که همچون سایر بازیکنان این تیم ۳۰ درصد دریافتی داشته است مشکل مالی ندارد بلکه عدم تمرکز او در دو ماه اخیر صدای گل محمدی را درآورده است تا تصمیم بگیرد هشدارهای لازم به او را قبل از شروع جام ملت‌های آسیا بدهد.

خط و نشان جدی برای کنعانی زادگان در حالی اتفاق می‌افتد که در صورت عدم رعایت قوانین تعیین شده از سوی کادر فنی با خروج او از لیست سرخ‌ها در نیم فصل روبرو خواهد شد.

حال باید دید او که پیش از این یک بار توسط امیر قلعه نویی مورد تنبیه انضباطی قرار گرفته بود می‌تواند همچنان در لیست مسافران جام ملت‌های آسیا حضور داشته باشد یا سرمربی تیم ملی نیز قید استفاده از این بازیکن اصلی را به دلیل تکرار اشتباهات اخلاقی خواهد زد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied