شمانیوز
شما نیوز

مهدی طارمی | حواشی مهدی طارمی

اخبار ورزشی | بالاخره تکلیف مهدی طارمی یکسره شد!

براساس اخبار منتشر شده ، باشگاه پورتو بیخیال فروش مهدی طارمی شده و قصد دارد پایان این فصل مهدی طارمی را بازیکن آزاد معرفی کند.

اخبار ورزشی | بالاخره تکلیف مهدی طارمی یکسره شد!

به گزارش شمانیوز : مهدی طارمی بازیکن فوتبال است. مهدی طارمی فوتبالیستی پر حاشیه است. مهدی طارمی در تیم پورتو بازی میکند. امسال چالش های زیادی بر سر نقل و انقال مهدی طارمی به تیم های دیگر وجود داشته است. است. از آنجا که مهدی طارمی نزدیک به یک ماه و شاید هم کمی بیشتر درگیر همراهی تیم ملی در جام ملت‌ها خواهد بود، پیش بینی می‌شد قبل از ترک اردوی پورتو، تیم جدید خود را مشخص کند اما قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد.

مهدی طارمی

نقشه جالب پورتو برای مهدی طارمی لو رفت

بر اساس جلسه برگزار شده میان مدیر برنامه مهدی طارمی و رئیس باشگاه پورتو که آنلاین بوده مهدی طارمی تا پایان فصل در تیم پورتو می ماند و در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد اردوی تیم را ترک خواهد کرد. به واقع باشگاه پورتو قید فروش مهدی طارمی و سود چند میلیون دلاری را زده اما در عوض می‌تواند از این بازیکن در دور برگشت مسابقات لیگ برتر پرتغال و بازی‌های اروپایی سود ببرد که این موضوع هم در صورت موفقیت می‌تواند آورده‌هایی بیش از فروش مهدی طارمی برای پورتو داشته باشد.

نکته ی مهم دیگر اینکه باشگاه‌هایی که با طارمی وارد مذاکره شده اند بدشان نمی‌آید تا قرارداد این بازیکن با پورتو تمام شود. واقعیت این است که مهدی طارمی از ۳۰ سالگی عبور کرده و باشگاه‌های اروپایی حاضر نیستند، برای خرید بازیکنان در این شرایط سنی، هزینه‌های میلون دلاری متقبل شوند.

منبع : افکارنیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied