شمانیوز
شما نیوز

همایون شجریان

پایان شایعات همایون شجریان و سحر دولت شاهی | بالاخره موضوع همایون شجریان و سحر دولت شاهی مشخص شد

روایت همایون شجریان از شروع رابطه عاشقانه اش با سحر دولتشاهی و پاسخ قطعی او درباره ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی پایان تمام شایعات شد.

پایان شایعات همایون شجریان و سحر دولت شاهی | بالاخره موضوع همایون شجریان و سحر دولت شاهی مشخص شد

به گزارش شمانیوز؛ مدتها اخباری مبنی بر ازدواج همایون شجریان، خواننده سنتی و پسر خسروی آواز ایران با سحر دولتشاهی در فضای مجازی به گوش می رسید اما هیچ یک از طرفین تاکنون خبر این ازدواج را تایید نکردند و هیچ مصاحبه ای در این باره نداشتند تا اینکه عادل فردوسی پور در برنامه فوتبال 360 همایون شجریان را با سوالش در این مورد مواجه ساخت و آقای خاص موسیقی ایران دراین مورد برای اولین بار صحبت کرد که پاسخش در میان برخی از مخاطبان با عنوان " جاییکه همایون شجریان و سحر دولتشاهی عاشق هم شدن " دست بدست شد.کنسرت سی که من هم اومدم و همه چیز درش فوق العاده بود وفکر می کنم با سحر دولتشاهی از اونجا دیگه خیلی جدی شد.

آره، کنسرت سی هم یه کار متفاوتی بود جزو همون کارهایی بود که یه تجربه تازه برای ما محسوب می شد. من قبل از اون تقریبا 99 درصد بچه های سینمایی رفقای من هستن. شاید 50-60 درصدشون رفقای خیلی نزدیکم هستن. ولی بعد از کنسرت سی بود که من و سحر اینطوری شد که یار هم باشیم.

تایید ازدواج شجریان و سحر دولتشاهی با حرکتی در کنسرت

سال گذشته بود که ویدیویی از همایون شجریان خواننده معروف کشورمان در فضای مجازی به سرعت وایرال شده که بار دیگر خبر ازدواجش با سحر دولتشاهی را بر سر زبان ها انداخته است. همایون شجریان در کنسرت خود در میان تشویق حضار دسته گلی از گل های رز قرمز را تقدیم سحر دولتشاهی نمود، این حرکت خواننده مشهور از دید بسیاری از کاربران پایان دادن به شایعات ازدواج و تایید این خبر بوده است اما این دو چهره محبوب همچنان واکنش و پاسخی به این شایعات نداده و دراین مورد صحبتی نمیکردند.

گرچه گفته می شود همایون شجریان مدتی قبل با اجرای "نشود فاش کسی آنچه میان من و توست" در لایو صفحه مجازی به شکل غیر مستقیم خبر ازدواجش را تایید کرده است.

مختصری درباره همایون شجریان و سحر دولتشاهی

همایون شجریان فرزند استاد زنده یاد محمد رضا شجریان یکی از بزرگان موسیقی سنتی کشور و فرخنده گل افشان است که متولد 31 اردیبهشت 1354 در تهران می باشد، او در اسفند ماه 1397 گواهینامه درجه یک هنری معادل مدرک تحصیلی دکتری در رشته آواز را از وزارت ارشاد دریافت کرد.

همایون سه خواهر بزرگتر از خود بنام فرزانه، افسانه و مژگان و یک برادر کوچکتر ناتنی بنام رایان دارد. همایون شجریان یک دختر بنام یاسمین دارد.

 سحر دولتشاهی در کنار همایون شجریان 

سحر دولتشاهی، بازیگر و مجری سابق متولد 16 مهر 1358 در تهران است، او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره و لیسانس مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد می باشد. مادرش نائب رئیس سابق فدراسیون شنای بانوان و پدرش مهندس مکانیک و صاحب یک شرکت ماشین الات بوده و دارای یک خواهر و برادر است که هر دو ساکن خارج از کشورند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied