شمانیوز
شما نیوز

شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی | رنگ ماه تولدتان راز زندگی را لو میدهد

در خبر زیر یک شخصیت شناسی براساس رنگ ماه تولد خودتان را میتوانید بخوانید.

تست شخصیت شناسی | رنگ ماه تولدتان راز زندگی را لو میدهد

به گزارش شمانیوز :تست شخصیت شناسی به افراد کمک می‌کند تا شناخت بهتری از خود و دیگران پیدا کند.شخصیت شناسی به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نقاط ضعف و قوت رفتاری و احساسات درونی خود پی ببرید. در ادامه یک شخصیت شناسی براساس رنگ ماه تولدتان را میخوانید. 

 

فروردین :سفید و سبز

رنگ قرمز موجب عصبانیت سریع متولدین فروردین می شود اما به محض فروکش شدن آتش خشم ، خیلی سریع تبدیل به آدم هایی شاد و بانشاط می شوند. فروردینی ها افرادی بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بیش از حد به احساسات خوششان نمی آید. در قاطعیت و خشونت هیچ کس به پای متولدین فروردین نمی رسد ، ولی از طرفی، کمتر کسی معصومیت و عاطفه آن ها را دارد.

هرگز یک فروردینی شکست را نمی پذیرد و درباره ی نتیجه ی نهایی هر چیزی، از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال، بسیار خوش بینانه عمل می کنند .عاشق رقابت هستند و خیلی ماهرانه با افکار و نظرات خود، دیگران را به مبارزه می طلبند.

از موارد سرگرم کننده و نشاط آور برای آنها می توان ، مخالفت دیگران، موانع و مشکلات را نام برد که موجب لذت آنها می شوند؛ هیچ گاه منتظر موفقیت نمی شینند، بلکه با شتاب به سوی آن می دوند و به همین دلیل کمتر به دیگران وابسته اند.

فروردین ماهی ها بهتر است به جای رنگ سرخ از رنگ هایی، چون سفید، سبز لیمویی و یا سبز زمردی استفاده کنند.

 

اردیبهشت :سبز و قرمز و صورتی

دختران و پسران اردیبهشتی کمتر نگرانی را احساس می کنند . اگر کارها مطابق نظر آنها پیش نرود ، شاید اخم کنند اما زیاد عصبانی نمی شوند. خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی آنهاست و به همین دلیل کارهای خود را به راحتی انجام می دهند و چیزی مانع از انجام کار آنها نمی شود.

این افراد نسبت به خانواده و دوستان خود بسیار وفادار و صادق هستند . متولدین اردیبهشت بسیار شجاع و دلاور دارای مقاومت بالایی هستند . متولدین این ماه شاید کمی لجوج و سمج باشند. اما بردباری و صبر آنها مثال زدنی است.

رنگ های سبز و قرمز رنگ های ماه اردیبهشت است . با پوشیدن این رنگ ها در مناسبت های مهم ، مسیتوان تاثیر آن را به وضوح دید.

 
 

خرداد :نقره ای

رنگ های سفید و خاکستری روشن ، نقره ای و گاهی اوقات هم رنگ سبز رنگ های ماه شماست. متولدین خرداد افرادی دلسوز، مهربان، صادق، خون گرم و دلپذیر هستند. خردادی ها میانه خوبی با کارهای یکنواخت و تکراری ندارند.

با انجام کارهای روزمره و تکراری خود را مانند پرنده ای اسیر در قفس می پندارند . متولدین خرداد به طور ذاتی بیقرار هستند و از تغییر و تنوع لذت می برند . آنها ثابت ماندن در جایی را دوست ندارند چرا که افسرده می شوند . متولدین خرداد با مهارت های ذاتی خود، ذهن مخاطب را جوری درگیر مسائل می کنند که فرد متوجه تغییر مسیر ذهنش نمی شود.

 

تیر :سفید و سبز و آبی روشن

رنگ خاکستری موجب بداخلاقی متولدین تیر می شود . اخم و عصبانیت آنها زود گذر است و خیلی سریع تبدیل به افراد دلنشین همیشگی می شوند . تیر ماهی ها از قوه تخیل قوی برخوردار هستند و به راحتی آن را کنترل می کنند.

حالت درونی خود و دیگران را خیلی سریع متوجه می شوند و در ذهن خود تثبیت می کنند . متولدین تیر ماه تحت تاثیر رنگ هایی، چون آبی فیروزه ای و قرمز قرار می گیرند. به علاوه رنگ هایی، چون سفید و سبز و آبی روشن نیز رنگ های متناسب با متولدین تیر است.

 

 

مرداد :طلایی

رنگ طلایی همچون پرتوهای خورشید غروری شاهانه به متولدین مرداد عطا کرده است . به طوری ک آنها را تبدیل به میزبان باشکوهی می کند . متولدین مرداد به سختی حس برتری جویی خود بر دیگران را می توانند تحت کنترل خود در آورند . همواره رفتاری فخر فروشانه دارند. مردادی ها انرژی خود را بیهوده تلف نمی کنند و به راحتی می توانند کاراهای خود را سر و سامان دهند.

رنگ هایی قوی مثل سفید و طلایی بهترین اتفاقات را در زندگی متولدین مرداد به ارمغان می آورد . به علاوه رنگ های سبز روشن و مسی نیز می توانند از رنگ های ماه مرداد باشد.

 

شهریور :سبز فیروزه ای و سبزآبی

رفتار متولدن شهریور به گونه ایست که در برخورد اول فکر می کنید مسئله مهمی ذهن آنها را مشغول ساخته است .گاه احساس مبهم آنها موجب نگرانی خودشان می شود .متولدین شهریور همیشه با لبخند خود ، مشکلات بزرگ را مخفی می کنند.

 

شهریور ماهی ها افرادی کمالگرا هستند که علاقه مند به پیشرفت تا بالاترین نقطه می باشند و برای رسیدن به اهداف و برنامه هایشان بیشتر از شرکت در مهمانی ها و محافل اجتماعی اهمیت می دهند. رنگ های سبز فیروزه ای و سبزآبی از رنگهای شهریور ماه است.

 شخصیت شناسی

مهر :سفید، سبز و آبی

بیشتر متولدین مهرماه ذاتا هنرمند هستند و از نور و موسیقی ملایم به شدت لذت می برند. تاثیر معجزه آسای آرامش و هماهنگی متولدین مهر را در امور سلامتی می توان به وضوح دید . هنگام بیماری ، متولدین مهر با رفتن به محیط عاطفی و یا خواندن کتان زودتر درمان می شوند.

متولدین مهرماه هنگام گفتگو با دیگران ، ابتدا تا حد ممکن صحبت می کنند سپس مشتاقانه به حرف های طرف مقابل گوش می دهند.آن ها نقش صلح دهنده در دعوای دیگران را بر عهده دارند زیرا به خوبی اوضاع را آرام کرده و صلح و صفا برقرار می نمایند. متولدین مهرماه تحت تاثیر رنگ های سفید، سبز و آبی قرار دارند.

 

 

آبان :سفید و آبی

آبان ماهی ها افراد رک و صریح هستند ، مثلا اگر از آنها طلب کمک و یا نظری کنید به راحتی پاسخ می دهد :بله یا خیر. بنابراین اگر آدم حساس و رودرنجی هستید ، از او در هیچ موردی نظر خواهی نکنید تملق و چاپلوسی جایگاهی میان متولدین آبان ندارد. این افراد شخصیت خود را بالاتر از آن می داند که دست به چنین کاری بزند. بنابراین در صورت تعریف از شما ، اطمینان داشته باشید که از صمیم قلب بیان کرده است.

اغلب رنگ متولد ماه آبان یا سفید است یا سیاه، اما رنگ ثابت شده برای متولدین این ماه رنگ های سفید و آبی است.

 

آذر :خاکی، سبز، نارنجی مایل به قرمز

متولدین آذر ، افرادی بسیار شاد و خون گرم هستند، اما سوء استفاده از صمیمت آنها ، موجب عصبانیت می شود . متولدین آذر ماه علاقه ای به قوانین دست و پاگیر ندارند. یک آذر ماهی از دعوا و درگیری فرار نمی کند و تا حد مکن از کسی یاری نمی طلبد . افراد متولد آذر کمی بی تحمل هستند و از اتهام دروغگویی به سادگی عبور نمی کنند. چرا که یک اتهام غیر منصفانه و بی مورد می تواند آن ها را خیلی عصبانی کند.

رنگ های خاکی، سبز، نارنجی مایل به قرمز رنگ های شانس یک آذری است.

 

 

دی :سبز، آبی و رنگ چوب

متولد ماه دی فردی عمل گرا است. این فرد به خود نمایی احتیاج ندارند . اغلب ترجیح میدهند که افراد دیگر در صحنه حضور داشته باشند و آنها به عنوان فردی حامی و مقتدر، در پشت صحنه از ان ها حمایت کنند.

افرادی جاه طلب و بلند پرواز هستند و گاهی قادر به پنهان کردن این خصوصیت نمی باشند . همیشه به گونه ای رفتار می کنند که شما به اشتباه فکر کنید مانند پر، نرم و بی آزار است اما در حقیقت مانند میخ محکم و کوبنده هستند .رنگ های سبز، آبی و رنگ چوب رنگ های شانس دی ماهی ها است.

 

بهمن :قرمز، سبز و آبی آسمانی و زرد

متولدین بهمن افرادی خونسرد ، عمل گرا و بی ثباتی هستند. رفتار بهمن ماهی ها به گونه ای است که دیگران به راحتی می توانند با آنها دردودل کنند . متولدین بهمن فقط با چند کلمه صحبت ، می توانند اضطراب آن ها را کم کنند و به آن ها آرامش بدهند چرا که از اعصاب قوی و پر توانی برخوردار هستند . از سوی دیگر متولدین بهمن معمولا افرادی گوشه گیر و تنها هستند و با این که دوستان زیادی در اطراف خود دارند ، ولی دوست صمیمی و نزدیک چندانی ندارند.

رنگ های قرمز، سبز، آبی آسمانی و زرد رنگ های شانس متولدین بهمن هستند.

 

اسفند :سبز

متولدین اسفند تحت تاثیر فطرت بخشنده ی رنگ سبز هستند . اسفند ماهی ها ، به دور از هر نوع حرص و طمع ، دارای شخصیت دلپذیر ، جذاب و در عین حال تنبل هستند و دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند متولدین اسفند اعتنایی به قوانین و مقرات محدود کننده ، به توهین ها ، تهمت ها و نظرات مخالف دیگران نمی کنند.

این افراد هر زمان که بخواهند آزادانه خیال پردازی می کنند و طبق علایق و نیازهای خود زندگی می کنند. به ندرت واکنش شدیدی از خود بروز می دهند ، البته آن ها افراد بی خیالی نیستند ، چرا که اگر احساستشان جریحه دار شود ، با زیرکی خاص خود نیش و کنایه می زنند و طرف مقابل را مسخره می کنند.

یک متولد اسفند باید تا جایی که می تواند رنگ سبز و طیف های مختلف آن را از خودش دور نکند. یا لباس او و یا محیط اطراف او باید به رنگ سبز باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied