شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

اقدام پرسپولیس برای جذب ۳ بازیکن

پرسپولیس فعلا سه بازیکن در لیست خرید خود دارد که برای جذب آنها اقدام کرده است.

اقدام پرسپولیس برای جذب ۳ بازیکن

به گزارش شمانیوز :باشگاه پرسپولیس بر اساس لیست خرید یحیی گل‌محمدی پیش می‌رود و برای جذب برخی از بازیکنان این لیست اقدامات اولیه را انجام داده است.

بعد از منتفی شدن حضور محمدرضا آزادی در پرسپولیس، این باشگاه کار جذب جواد آقایی‌پور، محمد خدابنده‌لو و عبدالکریم حسن را در نقل و انتقالات زمستانی پیش برده است.

 

 

محد خدابنده‌لو

محد خدابنده‌لو متولد تهران، ۲۴ ساله و عضو فعلی تیم مس رفسنجان است که قبل‌تر در گل‌گهر سیرجان، ذوب آهن و پیکان نیز بازی کرده است. این بازیکن سابق تیم امید ایران دو سال قبل هم مد نظر یحیی گل‌محمدی بود اما با رقمی بالاتر از پیشنهاد پرسپولیس راهی گل گهر سیرجان شد.

 

 

محد خدابنده‌لو از آن دست بازیکنانی است که می‌تواند نقش رابط بین بخش دفاعی و تهاجمی تیم را برقرار کرده و شرح وظایفی شبیه میلاد سرلک خواهد داشت ضمن اینکه ۵ سال از او کوچکتر است.

جواد آقایی‌پور

جواد آقایی‌پور متولد رشت، ۲۴ ساله و مهاجم فعلی استقلال خوزستان که در بازی با پرسپولیس بریس کرد و نمایش درخشانی داشت با سابقه بازی برای سپیدرود رشت، نساجی مازندران و شهرداری آستارا گزیه دیگری برای خط حمله سرخ‌هاست.

جواد آقایی پور با همان دو گلی که در اهواز به پرسپولیس زد چشم یحیی را گرفت اما حالا مسوولان باشگاه با پرس و جو و مشورت از همبازیان سابق او به این نتیجه رسدیه اند که مهاجم قابل و آینده داری است.

عبدالکریم حسن

عبدالکریم حسن، مدافع چپ مشهور قطری که در سال ۲۰۱۸ بازیکن سال آسیا شد و به‌عنوان بازیکن السد بارها مقابل پرسپولیس و تیم ملی ایران بازی کرده دیگر گزینه سرخ‌هاست. این بازیکن ۲۸ ساله بعد از سال‌ها بازی در السد مدتی به تیم یوپن بلژیک قرض داده شد اما در اتفاقی عجیب به تیم الجهرا کویت منتقل شده و برای این تیم بازی می‌کند.

در هر سه مورد با باشگاه‌های این بازیکنان صحبت شده و باشگاه پرسپولیس دنبال گرفتن رضایت‌نامه آنهاست. در عین حال یکی دو گزینه دیگر نیز وجود دارند که باشگاه برای جذب آنها اقداماتی انجام داده است.

البته این سه بازیکن در شرایطی به پرسپولیس خواهند پیوست که سه بازیکن از لیست ۱۹ نفره بزرگسال این تیم خارج شوند. با توجه به بحث جدایی میلاد سرلک و خارج شدن نام مرتضی پورعلی‌گنجی یک بازیکن بزرگسال دیگر پرسپولیس نیز باید از لیست خارج شود تا این سه نفر جذب شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied