شمانیوز
شما نیوز

آموزش و پرورش

اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس سازمان اداری استخدامی کشور از برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در ماه آینده خبر داد.

اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش شمانیوز؛ میثم لطیفی گفت:امسال مجوز جذب 30 هزار نفر را به دانشگاه فرهنگیان دادیم و در سال‌های آینده که زیر ساخت‌ها در این دانشگاه تکمیل شود بر اساس برنامه هفتم برنامه ما این است که تمام جذب از طریق این دانشگاه صورت گیرد، اما فعلا در شرایط موجود آزمون ماده 28 هم داریم.

وی افزود:اگر تامین اعتبار صورت گیرد برنامه ما این است که در اسفند و پیش از ماه مبارک رمضان آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشیم.

وی درباره مشکلات زنان شاغل بیان کرد:در دولت سیزدهم چند اتفاق بسیار خوب افتاد و یکی از آن‌ها این بود که به تمام دستگاه‌ها ابلاغ کردیم که حتما در جوارشان مهد کودک تاسیس کنند که دستگاه‌ها در حال انجام این کار هستند و پیگیری این موضوع با وزارت آموزش و پرورش است.

رئیس سازمان اداری استخدامی کشور ادامه داد:در آموزش و پرورش و وزارت بهداشت جذب ادامه دارد و بخش عمده‌ای از آن‌ها خانم هستند، در حال حاضر حدود 980 هزار خانم در دستگاه‌های اجرایی کشور شاغل‌اند در حوزه‌های مختلف از جمله فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات IT، رشته‌های حقوق، اقتصاد و مدیریت در دستگاه‌هایی اجرایی که نیاز داشتند مجوز جذب داده شده است.

لطیفی درباره روند آزمون‌های قبلی آموزش و پرورش نیز توضیح داد:همه مراحل طی شده و استخدام 43 هزار نفر قطعی شده است و بقیه مربوط به تکمیل ظریفت بوده که البته با تاخیر انجام شده و باید تسریع شوند تا اسفند ماه بتوانیم آزمون را برگزار کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied