شمانیوز
شما نیوز

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری «خودران» مفید آغاز شد

پذیره‌نویسی صندوق بخشی خودرویی مفید با نماد «خودران» امروز شنبه ۲۳ دی ماه آغاز شد.

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری «خودران» مفید آغاز شد

پذیره‌نویسی صندوق بخشی خودرویی مفید با نماد «خودران» امروز شنبه ۲۳ دی ماه آغاز شد.

از طریق جست‌وجوی نماد «خودران» در تمام سامانه‌های معاملاتی بازار سرمایه می‌توانید در این پذیره‌نویسی شرکت کنید.

صندوق بخشی «خودران» مفید که از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری ETF است، در صنعت خودرو فعالیت می‌کند. طبق مقررات، حداقل ۷۰ درصد از دارایی تحت مدیریت این صندوق به سهام و حق تقدم سهام موجود در صنعت خودرو و حداکثر ۳۰ درصد به سایر صنایع و مابقی به بخش‌های دیگری همچون طلا، اوراق بهادار با درآمد ثابت و… اختصاص دارد.

صنعت خودرو در بازار سرمایه ایران متشکل از گروه خودرو، قطعات خودرو و سرمایه‌گذاری در صنعت خودرو است که در مجموع با ۲۸ نماد بورسی و ۱۰ نماد فرابورسی، ۴ درصد از ارزش بازار و ۱۳ درصد از ارزش کل معاملات بازار سرمایه را به خود اختصاص داده است.

سرمایه‌گذاری در این صندوق بخشی با استفاده از سامانه‌های معاملاتی همه کارگزاری‌ها و با حداقل سرمایه ۱۰۰ هزار تومان امکان‌پذیر است. مدیریت این صندوق توسط تحلیل‌گران خبره سبدگردان مفید انجام می‌شود و همواره بهترین نمادهای صنعت خودرویی در پرتفوی این صندوق قرار خواهند داشت.

سرمایه‌گذاران بازار سرمایه می‌توانند برای پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری «خودران» مفید به صفحه اختصاصی این صندوق مراجعه کنند. ضمنا «مفید اپ» کانال دیگری است که «مفید» اطلاعات مرتبط با پذیره‌نویسی صندوق‌های سرمایه‌گذاری خود را در آن اعلام می‌کند.

صندوق «خودران» جدیدترین محصول سبدگردان مفید است. این سبدگردان از سال ۱۳۸۷ آغاز به کار کرده است و در حال حاضر مدیریت ۱۴ صندوق سرمایه‌گذاری متنوع را بر عهده دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied