شمانیوز
شما نیوز

هومن برق نورد | لاغری هومن برق نورد

هومن برق نورد پوست استخوان شده | آقای بازیگر چی بوده چیشده

عکسی از لاغری شدید هومن برق نورد بازیگر ایرانی را در زیر مشاهده میکنید.

هومن برق نورد پوست استخوان شده | آقای بازیگر چی بوده چیشده

به گزارش شمانیوز : عکس جدید از هومن برق نورد در فضای مجازی منتشر شده است. لاغری شدید هومن برق نورد در این عکس مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است .هومن برق نورد بازیگر سینما و تلویزیون ایران است .هومن برق نورد پس از بازی در سریال دودکش شهرت زیادی پیدا کرد .در ادامه عکس جدید هومن برقنورد را مشاهده می‌کنید .

هومن برق نورد

بیوگرافی هومن برق نورد 

هومن برق نورد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون پنجم دی ماه 1348 در تهران و در یک خانواده 5 نفری متولد شد. او دارای دو خواهر می باشد و تا مقطع دیپلم برق، تحصیل کرده است.پدربزرگ هومن برق نورد از مهاجران باکو به ایران بودند و فامیلی آنها ایازی بود، در زمان جنگ جهانی که به ایران آمدند به پدیده برق علاقه مند شده و نام فامیل خود را به برق نورد تغییر دادند.

 

ورود هومن برق نورد به دنیای هنر

هومن برق نورد از جمله هنرمندانی است که رؤیای بازیگری اش خیلی زود به حقیقت تبدیل شد. او در سال 1369 و در ابتدای سالهای جوانی اش با تئاتر و بازیگری آشنا شد و خیلی زود به جمع بازیگران تئاتر پیوست.

این هنرمند در سال 1374 با سریال ابووهیب بهلول مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و در سال 1383 بازی در سینما را تجربه کرد، سپس با سریال ساختمان پزشکان به چهره شناخته تری در تلویزیون تبدیل شد اما اوج شهرت این بازیگر، به نقش آفرینی در سریال چک برگشتی، دزد و پلیس و دودکش باز می گردد.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied