شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس تبریز و استان آذربایجان شرقی سه شنبه 26 دی 1402

در خبر زیر به جزییات تعطیلی مدارس تبریز و استان آذربایجان شرقی سه شنبه 26 دی 1402 به علت برودت هوا و بارش برف خواهیم پرداخت.

تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس تبریز و استان آذربایجان شرقی سه شنبه 26 دی 1402

به گزارش شمانیوز :باتوجه به برودت هوا ،بارش برف، وضعیت جوی تبریز و تعطیلی مدارس پی در پی در چند روز اخیر ،برای  والدین و دانش آموزان برایشان سوال پیش آمده  که تعطیلی مدارس فرداسه شنبه 26 دی ماه صورت میگیرد یا خیر ؟ در خبر زیر به جزییات تعطیلی مدارس استان آذربایجان شرقی و تبریز پرداخته ایم.

 

تکمیلی یک درباره تعطیلی مدارس تبریز و آذربایجان شرقی

با توجه به بارش برف و سرمای هوا و  همچنین تعطیل شدن مدارس برخی نقاط تبریز و استان آذربایجان شرقی پیش بینی می‌شود که سه شنبه 26 دی 1402 مدارس تبریز تعطیل بشود .تا این لحظه هیچ خبری مبنی بر تعطیلی مدارس تبریز منتشر نشده است. به محض اینکه خبر جدیدی درباره تعطیلی مدارس منتشر شود این خبر به روز رسانی می‌شود .

 

اطلاعیه فعالیت مدارس | ۲۶ دی ماه ۱۴٠۲

 با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه اهر، فعالیت مدارس این منطقه در روز سه شنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی و ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی در شیفت صبح و بعدازظهر غیرحضوری می‌باشد. 

فعالیت مدارس روستایی این منطقه(ورزقان) در تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس شهری نیز در مقطع تحصیلی ابتدایی در شیفت های صبح و بعد از ظهر به شکل غیر حضوری خواهد بود.

مدارس روستایی این منطقه(هوراند) در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر و مدارس استثنایی و ابتدایی شهری، غیرحضوری بوده و مراکز پیش دبستانی تعطیل است؛ مقاطع متوسطه اول و دوم هوراند نیز با دو ساعت تاخیر فعالیتشان را آغاز می‌کنند.

فعالیت مدارس شهری و روستایی این منطقه (کلبیر) در مقطع تحصیلی ابتدایی و مدارس روستایی در مقطع تحصیلی متوسطه اول در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied