شمانیوز
شما نیوز

یارانه

جزییات تغییرات یارانه 1403 | تکلیف یارانه سال آینده مشخص شد

در خبر زیر جزییات مهمی درباره تغییرات یارانه سال 1403 را میخوانید.

جزییات تغییرات یارانه 1403 | تکلیف یارانه سال آینده مشخص شد

به گزارش شمانیوز :خبر جدیدی در رابطه با یارانه سال ۱۴۰۳ منتشر شده است .یارانه کمک مالی است که از طرف دولت  برای افراد بی‌بضاعت و کم درآمد جامعه واریز می‌شود. یارانه در ایران از زمان دکتر احمدی‌نژاداجرایی شده است. بیستم هر ماه مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. در ادامه درباره  خبری جدید درباره یارانه سال ۱۴۰۳ را می‌خوانید.

 

تکلیف یارانه نقدی در سال ۱۴۰۳ مشخص شد

 عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، یارانه نقدی در سال آینده افزایش پیدا نمی‌کند و به میزان فعلی، به مردم پرداخت خواهد شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به نشست یکشنبه شب کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس اظهار داشت: طبق مصوبه امشب کمیسیون تلفیق، یارانه نقدی برای سال آینده افزایش پیدا نمی‌کند و یارانه بگیران به میزان سال جاری یارانه خود را دریافت خواهند کرد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس اظهار داشت: دولت در لایحه خود منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها را از منابع مختلف ۷۵۸هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته بود که در مصوبه کمیسیون تلفیق به ۷۰۸هزار و ۸۰۰ میلیارد کاهش پیدا کرد.

وی افزود: همچنین در کمیسیون تلفیق پیشنهادات دولت درباره فروش نفت و میعانات گازی و گاز طبیعی توسط شرکت ملی نفت و شرکت گاز به تصویب رسید و جزئیات آن نیز طبق پیشنهادات دولت در کمیسیون تصویب شد.

منبع : ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied