شمانیوز
شما نیوز

استقلال

استقلال در حال ترکوندن بمب نقل و انتقالات

استقلال در تلاش برای به خدمت گیری الهیار صیادمنش است و اگر قانون منع حضور لژیونرها در تیم‌های لیگ برتری به عنوان بازیکن قرضی رفع شود، استقلال این بازیکن را جذب خواهد کرد.

استقلال در حال ترکوندن بمب نقل و انتقالات

به گزارش شمانیوز؛ خبرهای رسیده از اردوی هال سیتی نشان می‌دهد، الهیار بی‌میل با حضور در تیم استقلال نیست، به این خاطر که این حضور شرایط بازی و روحی و روانی او را تغییر می‌دهد و ممکن است نمایش خوب در ترکیب استقلال منجر به دعوت دوباره اش به اردوی تیم ملی شود. این اتفاقی بود که فصل گذشته برای محمد محبی و مهدی قایدی هم رخ داد. آنها به عنوان بازیکن قرضی به تیم استقلال آمدند و با نمایش خوب در ترکیب این تیم دوباره در حال دنبال کردن فوتبال خود در تیم‌های خارجی هستند و از همه مهمتر اینکه هم اکنون در اردوی تیم ملی در جام ملت‌ها به سر می‌برند و هر دو بازیکن در بازی نخست تیم ملی در جام ملت‌ها به میدان رفتند.

الهیار برای حضور در اردوی تیم استقلال با یک مشکل مهم روبرو شده است. قوانین نقل و انتقالاتی مانع از حضور لژیونرها در تیم‌های لیگ برتری به عنوان بازیکن قرضی می‌شود. استقلال در حال نامه نگاری با فدراسیون فوتبال است که این قانون در شرایطی که سازمان لیگ برای تیم‌ها سقف قرارداد گذاشته و تیم‌ها را برای جذب بازیکن محدود کرده اصلاح شود. در این صورت استقلال یک بازیکن بزرگ در خط حمله جذب خواهد کرد. در غیر اینصورت حضور الهیار در استقلال ناشدنی است، به این خاطر که استقلال پول خرید این بازیکن را ندارد. هال سیتی برای خرید الهیار از تیم فنرباغچه ۳ میلیون پوند هزینه کرده است.

اما آیا قانون منع حضور لژیونرها در تیم‌های لیگ برتری به عنوان بازیکن قرضی تغییر خواهد کرد؟ سیدعباس موسوی سرپرست کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال می‌گوید: تا این لحظه اتفاقی نیفتاده و این قانون به قوت خودش باقیست.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied