شمانیوز
شما نیوز

فال تاروت | فال تاروت روزانه

فال تاروت | دست سرنوشت برای فردا شما چه چیزی رقم زده است ؟

فال تاروت فردا چهارشنبه 27 دی 1402 را در زیر بخوانید.

فال تاروت | دست سرنوشت برای فردا شما چه چیزی رقم زده است ؟

به گزارش شمانیوز : یکی از انواع فال های قدیمی فال تاروت است. فال تاروت از گذشته تا به حال رواج داشته است. بسیاری از افراد به شدت به فال تاروت اعتقاد دارند. در ادامه فال تاروت فردا چهارشنبه 27 دی 1402 را میخوانید. 

 

فروردین

کارت تاروت: پاپ اعظم

اعماق روحتان را حفاری کنید. احساسات شما معلمانی هستند که به شما کمک می کنند هر روز خودتان را بهتر درک کنید. چرا برای کشف احساسات خود وقت نمی گذارید؟ آنچه را که در حال حاضر از سر می گذرانید، ارزیابی کنید.

خیلی آسان است که احساسات خود را کنار بگذارید و روی کاری که باید انجام دهید تمرکز کنید، اما زمانی که اجازه نمی دهید احساسات پردازش شوند، در حق خودتان کوتاهی می کنید. به خودتان اجازه دهید در لحظه حضور داشته باشید.

 

اردیبهشت

کارت تاروت: دو چوبدست

دیگران ممکن است نحوه برخورد شما با مسائل را دوست نداشته باشند. شما ممکن است به سادگی با «خودتان بودن» دیگران را تحریک یا عصبانی کنید! اما این مشکل آن هاست!

برای شما عملا غیرممکن است که مردم را راضی نگه دارید، بنابراین، تنها کسی که نیاز است او را همیشه راضی و خوشحال کنید، خودتان هستید.

ممکن است دوست نداشته باشید احساس انزوا کنید یا تنهایی کنید، اما این را درسی برای شخصیت سازی بدانید. قدرت و صلابت، از طرد شدن می آید.

 

خرداد

کارت تاروت: شش جام

چرا اینقدر جدی هستید؟ بسیاری از سرگرمی های فراموش شده گذشته را دریابید!

برای انجام کاری که باعث می شود بخندید، شادی کنید و آواز بخوانید، وقت بگذارید. اگر هدف شما شادی باشد، شادی را که به دنبالش هستید خواهید یافت.

تیر

کارت تاروت: هفت چوبدست

بله، اگر کمی بهتر برنامه ریزی می کردید، خوب بود. می‌ توانید بنشینید و آرزو کنید که ای کاش اوضاع بهتر، متفاوت‌ تر و سازمان‌ دهی‌شده‌ تر بود.

اما اینگونه چیزی عوض نمی شود. این جایی است که شما اکنون هستید. بیشترین بهره را از آن ببرید. اگر چیزی برای شما در نظر گرفته شده باشد، اتفاق خواهد افتاد.

 

مرداد

کارت تاروت: ملکه

ارزش خود را با آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند نسنجید. شما کافی هستید. لحظه ای که شروع به این فکر می کنید که آیا توسط دیگران پذیرفته شده اید یا خیر، لحظه ای است که قدرت خود را از دست می دهید.

دست نگه دارید. اجازه دهید اعمال شما نمادی از این باشد که چه کسی هستید و چگونه باید در جهان ظاهر شوید.

فال تاروت

شهریور

کارت تاروت: نه جام

باز و گشوده باشید. می توانید ذهن خود را روی چیزهایی که فرصت رشد را برای شما فراهم می کند، ببندید. ممکن است یک موقعیت زیبا را از دست بدهید.

ممکن است متوجه شوید که به دلیل ترس، فرصت های خود را محدود کرده اید. منتظر فردا نباشید. خرد را از تجربیات خود و از دیگران بیاموزید.

 

مهر

کارت تاروت: نوباوه سکه

هر روز اتفاقی می افتد که دری به روی عاشقانه ها برایتان باز شود. ممکن است از کنار شخصی عبور کنید که نشانه هایی از جذابیت خود را بر شما آشکار می کند.

ممکن است وقتی پیامکی به دست تان می رسد، آن را رد کنید زیرا نمی خواهید آن شخص را جدی بگیرید. دلیل مجرد بودن شما می تواند این باشد که هیچ چیز را امتحان نمی کنید!

حتی اگر با فردی که با او قرار گذاشتید، وارد رابطه نشوید، اما نیت و قصد شما، شما را به رابطه سرنوشت‌ سازتان نزدیک‌ تر می سازد.

 

آبان

کارت تاروت: ملکه سکه

گاهی ممکن است از روی عشق و علاقه، سختگیر شویم. امروز ممکن است یکی از دوستان تان، نیاز به راهنمایی های ملایم تری از سوی شما داشته باشد.

او در نهایت کار درست را انجام خواهد داد، اما وقتی به لحاظ احساسی ضعیف تر است، کمی عشق و توجه بیشتر معجزه خواهد کرد.

 

آذر

کارت تاروت: چهار شمشیر

شما تمام تمرکز خود را جمع کرده اید، بنابراین می خواهید فورا این پروژه را شروع کنید. زمانی برای از دست دادن وجود ندارد، درست است؟ خیلی طول کشید تا بفهمید این همان چیزی است که می‌خواهید.

چون می خواهید شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانید، پس باید وقت بگذارید. همه چیز را برنامه ریزی کنید.

به خود این اجازه را بدهید که به طور لحظه ای همه چیز را متوقف کنید تا بتوانید در آینده موفقیتی ماندگار داشته باشید.

 

دی

کارت تاروت: هشت شمشیر (وارونه)

آیا شما قضاوت گر هستید؟ ممکن است فکر کنید کسی به اندازه کافی خوب نیست یا به اندازه کافی کار نمی کند، و این معیاری غیر واقعی از حقیقت است.

هر فردی در مسیر خاصی قدم می زند. به مردم این حق را بدهید که انتخاب کنند چگونه با موقعیت خود برخورد کنند. ممکن است خط کش اندازه گیری شما خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد!

 

بهمن

کارت تاروت: چهار شمشیر

مردم به یکدیگر نیاز دارند. ممکن است احساس کنید که به تنهایی وضعیت بهتری دارید، اما حضور یک نفر در کنار شما می تواند دنیای متفاوتی را ایجاد کند.

از درخواست کمک خجالت نکشید. خوب است که آن ارتباط انسانی را بخواهیم. این چیزی است که شما برای آن ساخته شده اید، و همچنین به همین دلیل است که همه ما اینجا هستیم!

 

اسفند

کارت تاروت: شش چوبدست (وارونه)

شاید شنیدن این جمله که «شاید مشکل از شماست»، خیلی به مزاق تان خوش نیاید، اما شاید اینطور باشد! مشکل از شماست! هیچ چیز بالاتر از خود ارزیابی نیست.

وقتی مردم چیزهایی را با محبت به شما گوشزد می کنند، از آن ها قدردانی کنید. اگر تعجب کردید که چرا دیگران آنطور که می خواهید با شما برخورد نمی کنند، خودتان را بررسی کنید. صداقت می تواند هدیه زیبایی باشد که به خودتان می دهید!.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied