شمانیوز
شما نیوز

استقلال

شوک خبری به نکونام | استقلال این ستاره را از دست داد؟

براساس اخبار منتشرشده ستاره استقلال یامگا به شدت مصدوم شده است.

شوک خبری به نکونام | استقلال این ستاره را از دست داد؟

به گزارش شمانیوز:ستاره خارجی استقلال دچار مصدومیت شدید شده و راهی بیمارستان بود. استقلال این روز ها حواشی بسیار زیادی دارد. مصدومیت یامگا باعث نگرانی استقلالی ها شد. 

آسیب دیدگی یامگا بسیار وحشتناک بوده است و کار این بازیکن به اتاق عمل کشیده خواهد شد.با اعلام باشگاه استقلال آرتور کوین یامگا با مصدومیت شدیدی مواجه شد و برای درمان راهی بیمارستان گردید. بعد از انتشار این خبر امید حامدی‌فر هافبک جوان آبی ها یامگا بعد از برخورد با او مصدوم شد هم با انتشار یک استوری از ستاره فرانسوی استقلال عذرخواهی کرد. 

اما مصدومیت یامگا چطور اتفاق افتاد و این بازیکن از کدام ناحیه آسیب دید. در جریان بازی درون تیمی استقلالی‌ها، حامدی‌فر در یک صحنه با آرنج به صورت یامگا ضربه زد و موجب مصدومیت این بازیکن شد.

پیگیری‌های ما نشان می‌دهد بعد از این اتفاق صورت یامگا پر از خون شد و همین موضوع ترس زیادی را بین اعضای استقلال به وجود آورد. گویا چشم یامگا دچار خونریزی شده و استخوان زیر بینی او هم شکسته شده است. حالا یامگا فعلا نمی‌تواند در تمرینات استقلال شرکت کند و باید به مداوای آسیب‌دیدگی‌اش بپردازد. این احتمال هم وجود دارد که او مجبور به عمل جراحی روی نواحی آسیب‌دیده شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied